Hanna - tvarkingam verslo valdymui

Hanna tikslas - tvarkingi ir skaitmenizuoti jūsų verslo procesai, patogūs įrankiai kasdieniams darbams bei sėkmingas partnerystės dėka augantis verslas.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Kodėl Hanna?


Mes žinome, kad verslo rezultatai priklauso tik nuo Jūsų darbo, o Hanna užduotis - suteikti tinkamus įrankius paprastam, patogiam ir struktūruotam darbui, kai reikalinga informacija visada po ranka.

 • Jūs parduodate daugiau. Hanna viską prisimena.

 • Jūs valdote procesus. Hanna suteikia įrankius tvarkai palaikyti.

 • Jūs bendraujate su klientais. Hanna nepameta užrašų.

 • Hanna atliepia smulkaus verslo poreikius
  svarbiausių procesų skaitmenizavimui


  Hanna - virtuali asistentė

  Hanna tikslas - tvarkingi ir skaitmenizuoti Jūsų verslo procesai, patogūs įrankiai kasdieniams darbams bei sėkmingos partnerystės dėka augantis verslas.

  Hanna CRM - 1 > 5

  Ilgalaikėje perspektyvoje - duomenų išnaudojimas

  Hanna siekiamybė ateityje - bendradarbiauti su klientais turinčiais įdirbį skaitmenizuojant, saugant ir tvarkant turimus duomenis ir surasti sprendimus, kaip iš jau sukauptų duomenų gauti dar daugiau vertės.

  Tiksli informacija

  Per brangu pamesti klientą? Hanna skirta Jums

  Klientų informacija, užduočių delegavimas ir valdymas, laiko ir finansinių rodiklių sekimas - ir dar daugiau Hanna funkcionalumų padės užtikrinti profesionalų klientų aptarnavimą ir galimybę pasinaudoti visais verslo kaupiamais duomenimis.

  Laiko taupymas

  Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


  Išbandykite Hanna

  Kainodara

  Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


  Pamatykite kainas