Teisininkams

Išmanus procesų valdymas suteikia pranašumą bet kuriame darbe. Didelės darbų ir duomenų apimtys teisės srityje suteikia daug galimybių išnaudoti Hanna funkcijas ir palengvinti rutininę teisininkų veiklą.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Optimizuokite kasdienius procesus


Kaip Hanna gali pasitarnauti Jūsų komandai?

Tikslesnis laiko planavimas

Teisininkų darbas įprastai apmokestinamas valandomis, todėl ypatingai svarbu tiksliai suskaičiuoti darbo valandas. Hanna padės analizuoti laiko statistiką praleistą prie skirtingo tipo bylų ir planuoti laiką ateityje.

Paprastesnis sąmatų skaičiavimas

Patogus darbo laiko praleisto prie atskirų bylų ar klientų fiksavimas leis tiksliau apskaičiuoti sąskaitas klientams ir įvertinti įdėtas darbuotojų pastangas.

Išmanus duomenų valdymas

Naudojantis funkcionalia Hanna skaitmenine duomenų baze visą reikiamą informaciją rasite itin greitai ir paprastai. Nebereikės gaišti laiko naršant skirtingose programose ar aplankuose.

Susipažinkite su Hanna funkcionalumais


Tai tik dalis funkcijų, kurias galėsite pritaikyti savo darbe

Bylų valdymas

Kiekvieną bylą suformuokite kaip atskirą projektą. Prie projekto priskirkite užduotis ir terminus jų atlikimui. Hanna primins apie apie artėjančias užduotis bei jų terminus.

Bylas (projektus) skirstykite pagal skirtingus tipus, taip visada galėsite atlikti tikslesnę tam tikro tipo bylų sąrašo analizę.

Hanna CRM - 1 u003e 5

Laiko fiksavimas

Fiksuokite sugaištą atskirų žmonių laiką prie atskirų bylų ar net užduočių.

Nustačius valandinius įkainius ir priskyrus darbo valandas prie apmokestinamų valandų, iš karto galite suformuoti sąskaitas ir išsiųsti jas klientui.

Mėnesio ar projekto pabaigoje stebėkite  apmokestintų ir neapmokestinamų valandų statistiką, remiantis informacija bus paprasta daryti atitinkamas išvadas.

Tiksli informacija

Susietas kalendorius

Susiekite Hanna su savo naudojamu kalendoriumi: Google ar Outlook.

Susiejus kalendorių patogiai stebėkite savo darbų terminus bendrame darbo kalendoriaus kontekste.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Patikima ir automatizuota programa. Kanban, Gantt diagramos supaprastina procesus ir padeda laikytis užsibrėžto plano. Tikslų skaičiavimas padarė didelę pažangą mūsų įmonėje. Skaičiuojame bendrus ir individualius darbuotojų tikslus. Išaugo pardavimai, kontaktų sąrašas prasiplėtė su Hanna sistemos pagalba atliekame visas savo užduotis

Alternative Text
Asta

Programos pagalba galime sekti visus būsimus ir esamus klientus. Įvykus skambučiui sistema leidžia iškarto sukurti klientą, aprašyti jo pageidavimus ir kitą svarbią informaciją. Iš klientų gavome feedback‘ą apie tai jog nepamirštame net smulkiausių detalių ir tai yra dėka Hanna programos!

Alternative Text
Justinas

Hannos pagalba pagaliau visus kontaktus turime vienoje vietoje ir kiekvienas darbuotojas mato tik sau aktualius kontaktus. Taip pat sąskaitos išsiunčiamos klientams automatu, nereikia rūpintis dėl to patiems.

Alternative Text
Raminta

Su CRM sistema dirbame ne pirmą kartą, kai išbandėme Hanna supratome kokie paprasti gali būti kasdieniai procesai. Programa padeda planuoti laiką, neleidžia pamiršti darbų ir automatizuotos funkcijos sutaupo laiko. Įmonėje nebesiunčiame patys sąskaitų klientams, tai atlieka programa. Taip pat sutarčių ir dokumentų formavimas tapo paprastesnis, nes galime ne tik sukurti sutartį ir dokumentą kiekvienam klientui individualiai, bet ir pasirašyti elektroniniu parašu.

Alternative Text
Ieva

Prie Hanna sistemos įmonė priprato labai greitai. Sistema lengvai suprantama ir ją paprasta naudoti. Kalendoriaus integracijos pagalba nepaliekame neatliktų darbų, taipogi užduočių priminimai padeda nepamiršti net žemo prioriteto darbų. Projektų valdymas mūsų įmonėje yra labai svarbus. Hannoje prie projektų galime fiksuoti atliktus bei planuojamus darbus, sąskaitas, išlaidas ir daugybę kitų itin aktualių procesų.

Alternative Text
Gintaras

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas