Teisininkams

Išmanus procesų valdymas suteikia pranašumą bet kuriame darbe. Didelės darbų ir duomenų apimtys teisės srityje suteikia daug galimybių išnaudoti Hanna funkcijas ir palengvinti rutininę teisininkų veiklą.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Optimizuokite kasdienius procesus


Kaip Hanna gali pasitarnauti Jūsų komandai?

Tikslesnis laiko planavimas

Teisininkų darbas įprastai apmokestinamas valandomis, todėl ypatingai svarbu tiksliai suskaičiuoti darbo valandas. Hanna padės analizuoti laiko statistiką praleistą prie skirtingo tipo bylų ir planuoti laiką ateityje.

Paprastesnis sąmatų skaičiavimas

Patogus darbo laiko praleisto prie atskirų bylų ar klientų fiksavimas leis tiksliau apskaičiuoti sąskaitas klientams ir įvertinti įdėtas darbuotojų pastangas.

Išmanus duomenų valdymas

Naudojantis funkcionalia Hanna skaitmenine duomenų baze visą reikiamą informaciją rasite itin greitai ir paprastai. Nebereikės gaišti laiko naršant skirtingose programose ar aplankuose.

Susipažinkite su Hanna funkcionalumais


Tai tik dalis funkcijų, kurias galėsite pritaikyti savo darbe

Bylų valdymas

Kiekvieną bylą suformuokite kaip atskirą projektą. Prie projekto priskirkite užduotis ir terminus jų atlikimui. Hanna primins apie apie artėjančias užduotis bei jų terminus.

Bylas (projektus) skirstykite pagal skirtingus tipus, taip visada galėsite atlikti tikslesnę tam tikro tipo bylų sąrašo analizę.

Hanna CRM - 1 u003e 5

Laiko fiksavimas

Fiksuokite sugaištą atskirų žmonių laiką prie atskirų bylų ar net užduočių.

Nustačius valandinius įkainius ir priskyrus darbo valandas prie apmokestinamų valandų, iš karto galite suformuoti sąskaitas ir išsiųsti jas klientui.

Mėnesio ar projekto pabaigoje stebėkite  apmokestintų ir neapmokestinamų valandų statistiką, remiantis informacija bus paprasta daryti atitinkamas išvadas.

Tiksli informacija

Susietas kalendorius

Susiekite Hanna su savo naudojamu kalendoriumi: Google ar Outlook.

Susiejus kalendorių patogiai stebėkite savo darbų terminus bendrame darbo kalendoriaus kontekste.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Įmonėje turime kelis pardavimų kanalus, tad Hanna CRM mums padėjo integruoti skirtingus departamentus siekiant geresnio klientų aptarnavimo. Svarbūs privalumai yra Mobilios stotelės funkcija ir integracija su el. Paštu. Taip pat, Hanna CRM klientų aptarnavimo skyrius yra visada atviras naujoms idėjoms dėl programos funkcionalumo. Jei iškyla problemų – jos būna labai greitai išsprendžiamos.

Alternative Text
Valentinas S.

Mes dirbame su Hanna CRM programa apskaitos įmonėje. Hanna CRM dėka visi darbuotojai turi aiškiai suformuotas užduotis, gali stebėti vieni kitų užimtumą, matyti, kurios užduotys buvo atliktos ir kiek laiko joms sugaišta, sekti artėjančius deadline‘us. Nuo tada, kai pradėjome naudoti Hanna CRM, neliko neužbaigtų arba pamirštų užduočių.

Alternative Text
Danielius S.

Labai patikima programa, kuri padeda mūsų įmonei valdyti užduotis ir projektus (stiprus privalumas - programoje yra Gantt diagrama!). Programoje puikiai išvystytas funkcionalumas, skirtas klientų aptarnavimui. Visumoje, programa labai intuityvi ir ją lengva naudoti

Alternative Text
Nijolė J.

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas