Energetikos įmonėms

Energetikos paslaugas teikiančios bendrovės gali susidurti su sudėtingomis sąskaitų skaičiavimo formulėmis dėl skirtingų tarifų ar susitarimų. Šį ir kitus procesus supaprastinti ir automatizuoti padės išmanioji asistentė Hanna.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Tapkite dar lankstesni ir modernesni


Hanna išspręs techninius dokumentų valdymo klausimus

Operatyvi komunikacija

Hannos pagalba sukursite šablonus reikalingiems dokumentams, todėl naujiems klientams nereikės ilgai laukti sutarčių ar pasiūlymų.

Automatizuoti procesai

Automatizuoti vidiniai procesai, kaip kainodaros taikymas, leis būti lankstesniems ir nesirūpinti dėl biurokratinių niuansų, greičiau paruošti dokumentus ir aptarnauti klientus.

Moderni analizė

Patogios ir informatyvios ataskaitų formos leis reguliariai ir nuosekliai sekti apyvartą, pardavimų duomenis ir rezultatus.

Susipažinkite su Hanna funkcionalumais


Visi įrankiai Jūsų verslo procesų optimizavimui

Kainodaros valdymas

Sukurkite ir taikykite skirtingą kainodarą bei kainynus (prekių kainų lygius), kurie padės aprašyti skirtingų prekių/paslaugų kainas skirtingiems segmentams.

Kainų lygį priskirkite klientams. Pakanka pakeisti kainą prie kainos lygio ir visiems klientams, kuriems priskirtas kainos lygis bus pritaikyta nauja kaina.

Hanna CRM - 1 u003e 5

Sąskaitų valdymas

Suformuokite sąskaitą pagal klientui priskirtą kainodarą (planą, tarifą).

Stebėkite sąskaitų apmokėjimo statusą, o Hanna automatiškai išsiųs priminimus klientams jei apmokėjimas vėluos.

Tiksli informacija

Projektų valdymas

Projektų modulyje galite projektui priskirti užduotis, etapus, juos aprašyti ir sekti.

Deleguokite užduotis kolegoms ir sekite atlikimo eigą.

Skaičiuokite prie projekto sugaištą laiką, kurkite etapus, pridėkite failus bei ruoškite sutartis, priskirkite sąskaitas ir išlaidas ir netgi matykite visus el. laiškus, susijusius su projektu.

Be viso to, galite analizuoti projekto Gantt diagramą bei matyti bendrą visų projektų Gantt diagramą.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Patikima ir automatizuota programa. Kanban, Gantt diagramos supaprastina procesus ir padeda laikytis užsibrėžto plano. Tikslų skaičiavimas padarė didelę pažangą mūsų įmonėje. Skaičiuojame bendrus ir individualius darbuotojų tikslus. Išaugo pardavimai, kontaktų sąrašas prasiplėtė su Hanna sistemos pagalba atliekame visas savo užduotis

Alternative Text
Asta

Programos pagalba galime sekti visus būsimus ir esamus klientus. Įvykus skambučiui sistema leidžia iškarto sukurti klientą, aprašyti jo pageidavimus ir kitą svarbią informaciją. Iš klientų gavome feedback‘ą apie tai jog nepamirštame net smulkiausių detalių ir tai yra dėka Hanna programos!

Alternative Text
Justinas

Hannos pagalba pagaliau visus kontaktus turime vienoje vietoje ir kiekvienas darbuotojas mato tik sau aktualius kontaktus. Taip pat sąskaitos išsiunčiamos klientams automatu, nereikia rūpintis dėl to patiems.

Alternative Text
Raminta

Su CRM sistema dirbame ne pirmą kartą, kai išbandėme Hanna supratome kokie paprasti gali būti kasdieniai procesai. Programa padeda planuoti laiką, neleidžia pamiršti darbų ir automatizuotos funkcijos sutaupo laiko. Įmonėje nebesiunčiame patys sąskaitų klientams, tai atlieka programa. Taip pat sutarčių ir dokumentų formavimas tapo paprastesnis, nes galime ne tik sukurti sutartį ir dokumentą kiekvienam klientui individualiai, bet ir pasirašyti elektroniniu parašu.

Alternative Text
Ieva

Prie Hanna sistemos įmonė priprato labai greitai. Sistema lengvai suprantama ir ją paprasta naudoti. Kalendoriaus integracijos pagalba nepaliekame neatliktų darbų, taipogi užduočių priminimai padeda nepamiršti net žemo prioriteto darbų. Projektų valdymas mūsų įmonėje yra labai svarbus. Hannoje prie projektų galime fiksuoti atliktus bei planuojamus darbus, sąskaitas, išlaidas ir daugybę kitų itin aktualių procesų.

Alternative Text
Gintaras

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas