Statybų sektoriui

Išmani asistentė padės kontroliuoti dinamiškus statybų projektų procesus, suvaldyti finansinę informaciją ir žmogiškuosius išteklius.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Modernizuokite statybų projektų valdymą


Hanna įrankiai optimizuos vidinius procesus

Efektyvesni procesai

Darbų planavimo skaitmenizavimas nepalyginamai pakeis Jūsų verslo darbinę rutiną. Hannos pagalba pagreitinsite procesus, darbo laiką išnaudosite produktyviau ir naudingiau verslui.

Nepraleisite terminų

Skaitmenizuotas išteklių bei projektų planavimas ne tik įpareigos laikytis numatytų terminų, tačiau ir padės planuoti ateities projektus ir strategijas.

Moderni analizė

Patogios ir informatyvios ataskaitų formos leis reguliariai ir nuosekliai sekti finansinį balansą, analizuoti projektų eigą ir sėkmę, darbuotojų našumą.

Atraskite Hanna funkcionalumus savo verslui


Sudėtingus procesus paversite paprastais

Projektų valdymas

Projektų modulyje galite projektui priskirti užduotis, etapus, juos aprašyti ir sekti.

Deleguokite užduotis kolegoms ir sekite atlikimo eigą.

Skaičiuokite prie projekto sugaištą laiką, kurkite etapus, pridėkite failus bei ruoškite sutartis, priskirkite sąskaitas ir išlaidas ir netgi matykite visus el. laiškus, susijusius su projektu.

Be viso to, galite analizuoti projekto Gantt diagramą bei matyti bendrą visų projektų Gantt diagramą.

Priskirkite reikalingus resursus (medžiagas) užduotims ir atsakingiems asmenims.

Hanna CRM - 1 u003e 5

Darbo grafikų planavimas

Priskirkite projektus ir užduotis skirtingiems asmenims, kad kiekvienas tiksliai žinotų savo atsakomybes.

Užduočių priskyrimas darbuotojams, leidžia matyti jų užimtumą ir laisvus tarpus.

Naudodami užduočių Kanban lentą stebėkite, kaip komandos nariams sekasi atlikti paskirtus darbus bei suspėti į numatytus terminus.

Gantt diagramos pagalba stebėkite visų einamųjų projektų, jų etapų bei užduočių terminus ir efektyviai planuokite laiką išvengdami nesusipratimų.

Tiksli informacija

Finansiniai rodikliai

Kurkite savo finansinius tikslus periodais ir stebėkite kaip sekasi jų siekti.

Lyginkite klientų ar projektų profilių finansinius rodiklius tarpusavyje, analizuokite ieškodami efektyviausių sprendimų.

Fiksuokite rengiamus komercinius pasiūlymus, prognozuokite patvirtintų pasiūlymų pinigų srautus, analizuokite faktinius pinigų srautus ir išlaidas, stebėkite balansą.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Įmonėje turime kelis pardavimų kanalus, tad Hanna CRM mums padėjo integruoti skirtingus departamentus siekiant geresnio klientų aptarnavimo. Svarbūs privalumai yra Mobilios stotelės funkcija ir integracija su el. Paštu. Taip pat, Hanna CRM klientų aptarnavimo skyrius yra visada atviras naujoms idėjoms dėl programos funkcionalumo. Jei iškyla problemų – jos būna labai greitai išsprendžiamos.

Alternative Text
Valentinas S.

Mes dirbame su Hanna CRM programa apskaitos įmonėje. Hanna CRM dėka visi darbuotojai turi aiškiai suformuotas užduotis, gali stebėti vieni kitų užimtumą, matyti, kurios užduotys buvo atliktos ir kiek laiko joms sugaišta, sekti artėjančius deadline‘us. Nuo tada, kai pradėjome naudoti Hanna CRM, neliko neužbaigtų arba pamirštų užduočių.

Alternative Text
Danielius S.

Labai patikima programa, kuri padeda mūsų įmonei valdyti užduotis ir projektus (stiprus privalumas - programoje yra Gantt diagrama!). Programoje puikiai išvystytas funkcionalumas, skirtas klientų aptarnavimui. Visumoje, programa labai intuityvi ir ją lengva naudoti

Alternative Text
Nijolė J.

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas