Statybų sektoriui

Išmani asistentė padės kontroliuoti dinamiškus statybų projektų procesus, suvaldyti finansinę informaciją ir žmogiškuosius išteklius.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Modernizuokite statybų projektų valdymą


Hanna įrankiai optimizuos vidinius procesus

Efektyvesni procesai

Darbų planavimo skaitmenizavimas nepalyginamai pakeis Jūsų verslo darbinę rutiną. Hannos pagalba pagreitinsite procesus, darbo laiką išnaudosite produktyviau ir naudingiau verslui.

Nepraleisite terminų

Skaitmenizuotas išteklių bei projektų planavimas ne tik įpareigos laikytis numatytų terminų, tačiau ir padės planuoti ateities projektus ir strategijas.

Moderni analizė

Patogios ir informatyvios ataskaitų formos leis reguliariai ir nuosekliai sekti finansinį balansą, analizuoti projektų eigą ir sėkmę, darbuotojų našumą.

Atraskite Hanna funkcionalumus savo verslui


Sudėtingus procesus paversite paprastais

Projektų valdymas

Projektų modulyje galite projektui priskirti užduotis, etapus, juos aprašyti ir sekti.

Deleguokite užduotis kolegoms ir sekite atlikimo eigą.

Skaičiuokite prie projekto sugaištą laiką, kurkite etapus, pridėkite failus bei ruoškite sutartis, priskirkite sąskaitas ir išlaidas ir netgi matykite visus el. laiškus, susijusius su projektu.

Be viso to, galite analizuoti projekto Gantt diagramą bei matyti bendrą visų projektų Gantt diagramą.

Priskirkite reikalingus resursus (medžiagas) užduotims ir atsakingiems asmenims.

Hanna CRM - 1 u003e 5

Darbo grafikų planavimas

Priskirkite projektus ir užduotis skirtingiems asmenims, kad kiekvienas tiksliai žinotų savo atsakomybes.

Užduočių priskyrimas darbuotojams, leidžia matyti jų užimtumą ir laisvus tarpus.

Naudodami užduočių Kanban lentą stebėkite, kaip komandos nariams sekasi atlikti paskirtus darbus bei suspėti į numatytus terminus.

Gantt diagramos pagalba stebėkite visų einamųjų projektų, jų etapų bei užduočių terminus ir efektyviai planuokite laiką išvengdami nesusipratimų.

Tiksli informacija

Finansiniai rodikliai

Kurkite savo finansinius tikslus periodais ir stebėkite kaip sekasi jų siekti.

Lyginkite klientų ar projektų profilių finansinius rodiklius tarpusavyje, analizuokite ieškodami efektyviausių sprendimų.

Fiksuokite rengiamus komercinius pasiūlymus, prognozuokite patvirtintų pasiūlymų pinigų srautus, analizuokite faktinius pinigų srautus ir išlaidas, stebėkite balansą.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Patikima ir automatizuota programa. Kanban, Gantt diagramos supaprastina procesus ir padeda laikytis užsibrėžto plano. Tikslų skaičiavimas padarė didelę pažangą mūsų įmonėje. Skaičiuojame bendrus ir individualius darbuotojų tikslus. Išaugo pardavimai, kontaktų sąrašas prasiplėtė su Hanna sistemos pagalba atliekame visas savo užduotis

Alternative Text
Asta

Programos pagalba galime sekti visus būsimus ir esamus klientus. Įvykus skambučiui sistema leidžia iškarto sukurti klientą, aprašyti jo pageidavimus ir kitą svarbią informaciją. Iš klientų gavome feedback‘ą apie tai jog nepamirštame net smulkiausių detalių ir tai yra dėka Hanna programos!

Alternative Text
Justinas

Hannos pagalba pagaliau visus kontaktus turime vienoje vietoje ir kiekvienas darbuotojas mato tik sau aktualius kontaktus. Taip pat sąskaitos išsiunčiamos klientams automatu, nereikia rūpintis dėl to patiems.

Alternative Text
Raminta

Su CRM sistema dirbame ne pirmą kartą, kai išbandėme Hanna supratome kokie paprasti gali būti kasdieniai procesai. Programa padeda planuoti laiką, neleidžia pamiršti darbų ir automatizuotos funkcijos sutaupo laiko. Įmonėje nebesiunčiame patys sąskaitų klientams, tai atlieka programa. Taip pat sutarčių ir dokumentų formavimas tapo paprastesnis, nes galime ne tik sukurti sutartį ir dokumentą kiekvienam klientui individualiai, bet ir pasirašyti elektroniniu parašu.

Alternative Text
Ieva

Prie Hanna sistemos įmonė priprato labai greitai. Sistema lengvai suprantama ir ją paprasta naudoti. Kalendoriaus integracijos pagalba nepaliekame neatliktų darbų, taipogi užduočių priminimai padeda nepamiršti net žemo prioriteto darbų. Projektų valdymas mūsų įmonėje yra labai svarbus. Hannoje prie projektų galime fiksuoti atliktus bei planuojamus darbus, sąskaitas, išlaidas ir daugybę kitų itin aktualių procesų.

Alternative Text
Gintaras

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas