Vyriausybinėms ir ne pelno siekiančioms organizacijoms

Neturint neribotų žmogiškųjų išteklių resursų asistentė Hanna padės automatizuoti procesus ir atlikti daugiau užduočių vienomis rankomis.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Hanna prisitaikys prie bet kurios organizacijos poreikių


Prisidės prie Jūsų organizacijos procesų optimizavimo

Kokybiškiau suvaldysite išsitęsusius projektus

Kai projektas užsitęsia ilgą laiko tarpą tampa sudėtinga surasti visus susijusius failus, dokumentus, rezultatus ir atsiėjusius resursus. Hanna padės suvaldyti procesus ir nepamesti nei menkiausios detalės.

Lengvai įvesite naują žmogų

Skaitmenizuotos duomenų bazės, patogus valdymas ir aiškus užduočių formulavimas bus lengvai perprantamas naujam žmogui ar net savanoriui prisijungusiam prie komandos vienkartiniam projektui.

Lanksčiai valdysite skirtingus projektus

Hanna suteikia galimybes valdyti įvairaus tipo ir apimties projektus. Naudojamas funkcijas galėsite pritaikyti prie projekto turinio, etapų ir jo tikslų.

Atraskite Hanna funkcionalumus


Išmaniam projektų valdymui

Klientų duomenų bazė

Hanna leidžia kaupti visą informaciją apie klientą bei matyti bendradarbiavimo istoriją: skambučių suvestinę, susirašinėjimo elektroniniais laiškais istoriją.

Sukurkite kliento profilį bei matykite žinomus jo duomenis: kontaktinius duomenis, padalinio informacija ar kt.

Kurkite adresatų sąrašus, pagal kuriuos galėsite išsiųsti jiems aktualią informaciją.

Hanna CRM - 1 u003e 5

Dokumentų formavimas

Sukurkite aktualių dokumentų šablonus ir sutaupykite laiko kurdami naujus: komercinius pasiūlymus, sutartis, sąskaitas.

Formuokite sąskaitas apmokėjimams, kurias Hanna automatiškai išsiųs adresatui.

Kurkite užsakymus tiekėjams pagal trūkstamas prekes. Sekite pristatymo terminus.

Tiksli informacija

Projektų valdymas

Projektų modulyje galite projektui priskirti užduotis, etapus, juos aprašyti ir sekti.

Deleguokite užduotis kolegoms ir sekite atlikimo eigą.

Skaičiuokite prie projekto sugaištą laiką, kurkite etapus, pridėkite failus bei ruoškite sutartis, priskirkite sąskaitas ir išlaidas ir netgi matykite visus el. laiškus, susijusius su projektu.

Be viso to, galite analizuoti projekto Gantt diagramą bei matyti bendrą visų projektų Gantt diagramą.

Priskirkite reikalingus resursus užduotims ir atsakingiems asmenims.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Patikima ir automatizuota programa. Kanban, Gantt diagramos supaprastina procesus ir padeda laikytis užsibrėžto plano. Tikslų skaičiavimas padarė didelę pažangą mūsų įmonėje. Skaičiuojame bendrus ir individualius darbuotojų tikslus. Išaugo pardavimai, kontaktų sąrašas prasiplėtė su Hanna sistemos pagalba atliekame visas savo užduotis

Alternative Text
Asta

Programos pagalba galime sekti visus būsimus ir esamus klientus. Įvykus skambučiui sistema leidžia iškarto sukurti klientą, aprašyti jo pageidavimus ir kitą svarbią informaciją. Iš klientų gavome feedback‘ą apie tai jog nepamirštame net smulkiausių detalių ir tai yra dėka Hanna programos!

Alternative Text
Justinas

Hannos pagalba pagaliau visus kontaktus turime vienoje vietoje ir kiekvienas darbuotojas mato tik sau aktualius kontaktus. Taip pat sąskaitos išsiunčiamos klientams automatu, nereikia rūpintis dėl to patiems.

Alternative Text
Raminta

Su CRM sistema dirbame ne pirmą kartą, kai išbandėme Hanna supratome kokie paprasti gali būti kasdieniai procesai. Programa padeda planuoti laiką, neleidžia pamiršti darbų ir automatizuotos funkcijos sutaupo laiko. Įmonėje nebesiunčiame patys sąskaitų klientams, tai atlieka programa. Taip pat sutarčių ir dokumentų formavimas tapo paprastesnis, nes galime ne tik sukurti sutartį ir dokumentą kiekvienam klientui individualiai, bet ir pasirašyti elektroniniu parašu.

Alternative Text
Ieva

Prie Hanna sistemos įmonė priprato labai greitai. Sistema lengvai suprantama ir ją paprasta naudoti. Kalendoriaus integracijos pagalba nepaliekame neatliktų darbų, taipogi užduočių priminimai padeda nepamiršti net žemo prioriteto darbų. Projektų valdymas mūsų įmonėje yra labai svarbus. Hannoje prie projektų galime fiksuoti atliktus bei planuojamus darbus, sąskaitas, išlaidas ir daugybę kitų itin aktualių procesų.

Alternative Text
Gintaras

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas