Verslo valdymo sistema

Platus Hanna sistemos funkcionalumas skirtas įvairiose veiklos srityse veikiančioms organizacijoms. Įmonės veiklos procesų optimizavimas ir automatizavimas pasitelkiant šiuolaikines technologijas.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Sistemos galimybės


Pagrindiniai verslo valdymo sistemos privalumai

Patogi naudotojo sąsaja

Hanna verslo valdymo sistema pasižymi intuityvumu ir paprastumu naudojimosi atžvilgiu.

Plėtimo galimybės

Sistemos architektūra sudaro galimybes sistemą plėtoti pagal naujus funkcionalumo poreikius.

Greitas veikimas

Greitas sistemos veikimas – vienas pagrindinių kriterijų, kurio siekiame tobulindami Hanna.

Duomenų integracija

Sistemų duomenų integracija suteikia galimybę siųsti bei gauti duomenis iš kitų išorinių sistemų.

Duomenų analizė

Teisingiai interpretuoti sistemoje kaupiami duomenys – neišsemiamas svarbių veiklos sprendimų šaltinis.

Veiklos automatizavimas

Automatizuoti procesai pagreitina kasdienių operacijų atlikimo procesą ir sumažina klaidų kiekį.

Norite įsidiegti naują arba pakeisti turimą nefunkcio­nalią sistemą?

Išbandykite Hanna

Apie Hanna Verslo Valdymo Sistemą (VVS)

Verslo valdymo sistema gali apimti ir integruoti visus Jūsų įmonės verslo procesus, pradedant įmonės apskaita ir baigiant veiklos analize. VVS sudaro atskiri moduliai, kurių naudojimą rekomenduosime išanalizavę konkrečius Jūsų poreikius. Skirtingi sistemos nuomos planai ir modulinė struktūra užtikrina universalumą ir galimybę rinktis tik tai, kas iš tikrųjų reikalinga. Parinkus ir sukonfigūravus reikiamus modulius, galime pasiūlyti sprendimą, kuris dengs pagrindines poreikių vertikales:

Rinkitės tik tai, kas reikalinga Jūsų versle – modulinė sistema tai užtikrina ir apsaugo nuo perteklinės informacijos srautų. Greitas diegimo procesas, sklandi darbo su sistema pradžia ir visada lengvai pasiekiamos reikalingos funkcijos užtikrina geriausią VVS naudojimo patirtį. Be to, moduliai neriboja: veiklai pasikeitus, galite tam tikro modulio atsisakyti arba, priešingai, išplėsti sistemos funkcionalumą nauju moduliu.

Rodyti daugiau

Atsiradus galimybei sistemą išsinuomoti blėsta mitas, kad verslo valdymo sistemos diegimas reikalauja itin didelių investicijų ir darbuotojų pastangų. Įmonėse mažėja pasipriešinimas diegiamoms sistemoms, stiprėja supratimas, kad įdiegtos sistemos nauda yra vertingesnė lyginant su jos kaina, o verslo valdymas tampa paprastesnis. Verslo poreikius atitinkantys sprendimai užtikrina geresnius rezultatus ir tampa būtinu šiuolaikinio verslo valdymo įrankiu. VVS – tai ateitis, kurios pasiekimais galite naudotis ir šiandien.

Mūsų sukurta Hanna verslo valdymo sistema veikia internetinėje erdvėje (WEB), kad Jūs tiesiog interneto pagalba galėtumėte prie jos prisijungti. Tai patogu: sistema galima dirbti iš namų, esant komandiruotėje, kitame įmonės padalinyje ar nuolat besikeičiančioje darbo vietoje.

Verslo valdymo sistemos atvers Jums dar daugiau galimybių:

 • Centralizuotas sistemos valdymas užtikrins Jums greitą reikalingos informacijos pasiekiamumą bei naudojimosi sistema patogumą;
 • Verslo sistemą galima integruoti su kitomis Jūsų įmonės sistemomis – taip bus automatizuotas duomenų perkėlimas iš vienos sistemos į kitą;
 • Interneto pagalba Jūs galėsite prie sistemos prisijungti iš bet kurios pasaulio vietos;
 • Verslo valdymo sistema adaptuota mobiliesiems įrenginiams, kas užtikrina Jums visišką mobilumą, dalyvaujant verslo procesuose;
 • Saugumo palaikymo sprendimai užtikrins visų sistemoje esančių dokumentų apsaugą;
 • Programa leis plėsti paslaugų spektrą Jūsų klientams;
 • Sistemą galėsite pritaikyti (keisti, plėsti ir pan.) prie vis naujai atsirandančių Jūsų poreikių;
 • Verslo valdymo sistema didins Jūsų darbuotojų darbo našumą ir mažins įmonės kaštus.

Šie privalumai yra tik dalis VVS teikiamos naudos. Sistemos pritaikymas individualiems poreikiams ir sprendimų adaptavimas užtikrina itin lengvą ir sklandų verslo valdymo procesą, nesvarbu, kokioje srityje vykdote veiklą. VVS veikimas apima visus verslo procesus, todėl sistemos diegimas yra įmonės mastu globalus procesas, suteikiantis privalumų kiekvienai sričiai. Automatizuoti procesai, sąnaudų, kaštų ir darbo jėgos optimizavimas, nuolat vykdoma analizė ir stebėsena, duomenų kaupimas leidžia daryti pagrįstas išvadas, laiku priimti teisingus sprendimus.

VVS diegimas įmonės veikloje yra pokytis, sudarantis prielaidas pasikeitimams organizacijos veikloje. Įsivaizduokite tobulai efektyviai valdomą kompaniją, kurioje maksimaliai panaudojami visi turimi ištekliai, ekonomiškai atliekami pirkimai ir greitai vykdomas pardavimų procesas, kuris suteikia klientams pasitenkinimą – kiekviena smulkmena yra svarbi. VVS naudojimas suteikia galimybę struktūrizuoti procesus, juos stebėti ir valdyti nepraleidžiant nei vienos smulkmenos. Kuo efektyvesnis valdymas, tuo geresni veiklos rezultatai. Šiuo privalumu aplenkdami savo konkurentus Jūs galite pasinaudoti jau šiandien.

Mūsų veiklos tikslas yra pagalba klientams, patogaus įrankio verslo valdymui kūrimas ir plėtojimas. Savo žinias ir patirtį investuojame į verslo valdymo sistemų kūrimą, o mūsų pastangos atsiperka. Šiandien savo klientams siūlome modulinės struktūros VVS, kuri pasižymi daugybe privalumų:

 • Draugiška vartotojui aplinka – daug dėmesio skyrėme tam, kad sistema būtų ne tik funkcionali, bet ir lengvai suprantama bei naudojama vidutinius kompiuterio naudotojo gebėjimus turintiems vartotojams;
 • Greitai ir patogiai pasiekiama – mūsų tikslas buvo sukurti sistemą, kuri atitiktų šiuolaikinio vartotojo poreikius, todėl sukūrėme verslo valdymo įrankį, kurio naudojimas nėra varžomas mobilumo, specialios įrangos poreikio ar sudėtingo diegimo proceso veiksniais;
 • Puikus kainos ir kokybės santykis atspindi, kaip pasitikime savo produkto universalumu ir naudingumu – žinome, kad mūsų VVS yra paklausi ir puikiai vertinama, todėl siūlome klientams itin palankią kainodarą;
 • Aktualumas visada yra užtikrinamas, nes į VVS kūrimą žvelgiame kaip į nuolatinį ir nenutrūkstamą procesą: įstatymų bazės pokyčiai, pasikeitimai organizacijos viduje ar nauja rinka – VVS įveiks visus keliamus iššūkius.

Pasitelkdami IT inovacijas bei naujausias technologijas, esame visada pasiruošę pateikti Jums galimybių visumą ir pasiūlyti optimalų IT sprendimą Jūsų verslui. Dirbdami siekiame užtikrinti visapusišką įmonės klientų poreikių patenkinimą bei aukščiausią mūsų siūlomų produktų ir paslaugų kokybę.

Užtikriname, kad Jūs niekada nepermokėsite, nes mokėsite tik už tai, kas naudinga ir efektyvu būtent Jūsų verslui. Mes atsisakome visų nereikalingų funkcijų, neduodančių Jums realios naudos. Tik reikalinga informacija, tik reikalingos funkcijos ir visada aiški kainodara leidžia mūsų klientams inicijuoti teigiamus veiklos pokyčius panaudojant mažiausias investicijas. Modulinė VVS struktūra užtikrina galimybę nukreipti dėmesį būtent ten, kur tai yra labiausiai reikalinga. Vieno ar kelių modulių naudojimas sudaro prielaidas visos sistemos integracijai įmonės veikloje, todėl funkcijų sąrašas niekada nėra baigtinis. Rinkitės tai, kas išties reikalinga, tiksliai tada, kai susiformuoja poreikis.

Siekiame pasiūlyti lankstumu, inovatyvumu ir universalumo pasižymintį sprendimą, todėl IT sprendimus kuriame ir adaptuojame individualiam atvejui taip, kad galėtumėte juos pritaikyti įvairiems atvejams savo veikloje. Visada atsižvelgiame į Jūsų poreikius ir į skiriamą biudžetą, atliekame veiklos analizę ir siūlome optimalius sprendimus.
Hanna komanda savo veikloje vadovaujasi šiais pagrindiniais principais:

 • patogumo principu – siekiame, kad mūsų sukurtais IT produktais Jums būtų patogu naudotis;
 • inovatyvumo principu – siekiame, kad mūsų sukurtas IT produktas būtų paremtas šiuolaikiškais sprendimais;
 • naudingumo principu – siekiame, kad mūsų sukurtas IT produktas pagerintų Jūsų verslo produktyvumo rodiklius.

Veiklos principai apibrėžia sistemos veikimą ir veiklos tikslus, todėl nuosekliai jų laikomės savo komandoje. Tai užtikrina geriausius rezultatus mums ir geriausius rezultatus dirbant su VVS mūsų klientams.

Pasikliaukite mūsų specialistų komanda, pasiruošusia priimti iššūkius ir įgyvendinti IT projektą, skatinantį Jūsų verslo efektyvumą.

Rodyti mažiau

Verslo valdymo sistemos nauda jūsų verslui


Įsidiegę verslo valdymo sistemą, savo verslą pastiprinsite šiais aspektais:

 • Greitesnis ir patogesnis aktualios informacijos suradimas;
 • Kokybiškesnis klientų aptarnavimas užtikrins pajamų augimą;
 • Tiksli informacija suteiks galimybę priimti savalaikius sprendimus;
 • Duomenų analizė leis įvertinti veiklos efektyvumą ir prognozuoti ateities tendencijas;
 • Darbuotojų atliekamų veiksmų kontrolė ir rezultatų palyginimas.
 • Hanna CRM - 1 > 5

  Mūsų klientų sėkmės istorijos


  Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

  Patikima ir automatizuota programa. Kanban, Gantt diagramos supaprastina procesus ir padeda laikytis užsibrėžto plano. Tikslų skaičiavimas padarė didelę pažangą mūsų įmonėje. Skaičiuojame bendrus ir individualius darbuotojų tikslus. Išaugo pardavimai, kontaktų sąrašas prasiplėtė su Hanna sistemos pagalba atliekame visas savo užduotis

  Alternative Text
  Asta

  Programos pagalba galime sekti visus būsimus ir esamus klientus. Įvykus skambučiui sistema leidžia iškarto sukurti klientą, aprašyti jo pageidavimus ir kitą svarbią informaciją. Iš klientų gavome feedback‘ą apie tai jog nepamirštame net smulkiausių detalių ir tai yra dėka Hanna programos!

  Alternative Text
  Justinas

  Hannos pagalba pagaliau visus kontaktus turime vienoje vietoje ir kiekvienas darbuotojas mato tik sau aktualius kontaktus. Taip pat sąskaitos išsiunčiamos klientams automatu, nereikia rūpintis dėl to patiems.

  Alternative Text
  Raminta

  u CRM sistema dirbame ne pirmą kartą, kai išbandėme Hanna supratome kokie paprasti gali būti kasdieniai procesai. Programa padeda planuoti laiką, neleidžia pamiršti darbų ir automatizuotos funkcijos sutaupo laiko. Įmonėje nebesiunčiame patys sąskaitų klientams, tai atlieka programa. Taip pat sutarčių ir dokumentų formavimas tapo paprastesnis, nes galime ne tik sukurti sutartį ir dokumentą kiekvienam klientui individualiai, bet ir pasirašyti elektroniniu parašu.

  Alternative Text
  Ieva

  Prie Hanna sistemos įmonė priprato labai greitai. Sistema lengvai suprantama ir ją paprasta naudoti. Kalendoriaus integracijos pagalba nepaliekame neatliktų darbų, taipogi užduočių priminimai padeda nepamiršti net žemo prioriteto darbų. Projektų valdymas mūsų įmonėje yra labai svarbus. Hannoje prie projektų galime fiksuoti atliktus bei planuojamus darbus, sąskaitas, išlaidas ir daugybę kitų itin aktualių procesų.

  Alternative Text
  Gintaras

  Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


  Išbandykite Hanna

  Kainodara

  Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


  Pamatykite kainas