Verslo konsultantams

Asistentė Hanna gali puikiai prisidėti prie verslo konsultanto veiklos tobulinimo bei tapti rekomenduojama paslauga klientams, kurie turi poreikį savo verslo procesų optimizavimui.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Progresyvus verslo valdymas su skaitmenizuotas įrankiais


Asistentė Hanna pasirūpins efektyvesniais verslo procesais

Nepamesite užklausų

Hanna padės išsaugoti visus klientų duomenis ir bendravimo istoriją, primins apie neatsakytas užklausas ar besibaigiančius terminus. Nepraleisite nei vienos galimybės.

Operatyviai bendrausite

Hannos pagalba sukursite šablonus reikalingiems dokumentams, todėl naujiems klientams nereikės ilgai laukti sutarčių ar pasiūlymų.

Pagerinsite įžvalgų kokybę

Patogios ir informatyvios Hanna ataskaitų formos leis reguliariai ir nuosekliai sekti apyvartą, pardavimų duomenis ir rezultatus.

Atraskite Hanna funkcionalumus


Pritaikomais nuo kelių žmonių iki neriboto skaičiaus žmonių komandoms

Dokumentų valdymas

Formuokite pasiūlymus potencialiems bei esamiems klientams. Siųskite juos tiesiai iš sistemos bei fiksuokite, kiek pasiūlymų tapo patvirtintais. 

Išrašykite sąskaitas konvertuotas tiesiai iš klientui teikto pasiūlymo.

Fiksuokite apmokėjimus, stebėkite kliento apyvartą bei skolas.

Patogiai generuokite sutartis sutarčių šablonų pagalba.

Pakvieskite klientus pasirašyti dokumentus el. parašu, mobiliuoju parašu arba Smart-ID parašu.

Hanna CRM - 1 u003e 5

Projekto duomenys

Turėkite visą projekto informaciją vienoje vietoje tam, kad lengvai pasiektumėte reikalingus failus, sutartis, dokumentus ir el. laiškus, susijusius su projektu.

Valdykite užsakymų terminus ir prioretizuokite darbus taip išvengdami vėlavimų.

Analizuokite projekto išlaidas ir pajamas, matykite pajamų prognozę ir įvertinkite finansinį projekto atsiperkamumą.

Tiksli informacija

Komandos ir laiko valdymas

Deleguokite darbus komandai, kad projektas būtų įvykdytas laiku. Stebėkite projekto progresą pagal užduočių atlikimo statusą.

Skaičiuokite sugaištą laiką projektui bei analizuokite, ar teisingai įvertinote projekto sąnaudas.

Naudokite automatizuotas užduotis arba užduočių šablonus tam, kad sutaupytumėte laiko ir išvengtumėte rankinio darbo.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Įmonėje turime kelis pardavimų kanalus, tad Hanna CRM mums padėjo integruoti skirtingus departamentus siekiant geresnio klientų aptarnavimo. Svarbūs privalumai yra Mobilios stotelės funkcija ir integracija su el. Paštu. Taip pat, Hanna CRM klientų aptarnavimo skyrius yra visada atviras naujoms idėjoms dėl programos funkcionalumo. Jei iškyla problemų – jos būna labai greitai išsprendžiamos.

Alternative Text
Valentinas S.

Mes dirbame su Hanna CRM programa apskaitos įmonėje. Hanna CRM dėka visi darbuotojai turi aiškiai suformuotas užduotis, gali stebėti vieni kitų užimtumą, matyti, kurios užduotys buvo atliktos ir kiek laiko joms sugaišta, sekti artėjančius deadline‘us. Nuo tada, kai pradėjome naudoti Hanna CRM, neliko neužbaigtų arba pamirštų užduočių.

Alternative Text
Danielius S.

Labai patikima programa, kuri padeda mūsų įmonei valdyti užduotis ir projektus (stiprus privalumas - programoje yra Gantt diagrama!). Programoje puikiai išvystytas funkcionalumas, skirtas klientų aptarnavimui. Visumoje, programa labai intuityvi ir ją lengva naudoti

Alternative Text
Nijolė J.

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas