Verslo konsultantams

Asistentė Hanna gali puikiai prisidėti prie verslo konsultanto veiklos tobulinimo bei tapti rekomenduojama paslauga klientams, kurie turi poreikį savo verslo procesų optimizavimui.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Progresyvus verslo valdymas su skaitmenizuotas įrankiais


Asistentė Hanna pasirūpins efektyvesniais verslo procesais

Nepamesite užklausų

Hanna padės išsaugoti visus klientų duomenis ir bendravimo istoriją, primins apie neatsakytas užklausas ar besibaigiančius terminus. Nepraleisite nei vienos galimybės.

Operatyviai bendrausite

Hannos pagalba sukursite šablonus reikalingiems dokumentams, todėl naujiems klientams nereikės ilgai laukti sutarčių ar pasiūlymų.

Pagerinsite įžvalgų kokybę

Patogios ir informatyvios Hanna ataskaitų formos leis reguliariai ir nuosekliai sekti apyvartą, pardavimų duomenis ir rezultatus.

Atraskite Hanna funkcionalumus


Pritaikomais nuo kelių žmonių iki neriboto skaičiaus žmonių komandoms

Dokumentų valdymas

Formuokite pasiūlymus potencialiems bei esamiems klientams. Siųskite juos tiesiai iš sistemos bei fiksuokite, kiek pasiūlymų tapo patvirtintais. 

Išrašykite sąskaitas konvertuotas tiesiai iš klientui teikto pasiūlymo.

Fiksuokite apmokėjimus, stebėkite kliento apyvartą bei skolas.

Patogiai generuokite sutartis sutarčių šablonų pagalba.

Pakvieskite klientus pasirašyti dokumentus el. parašu, mobiliuoju parašu arba Smart-ID parašu.

Hanna CRM - 1 u003e 5

Projekto duomenys

Turėkite visą projekto informaciją vienoje vietoje tam, kad lengvai pasiektumėte reikalingus failus, sutartis, dokumentus ir el. laiškus, susijusius su projektu.

Valdykite užsakymų terminus ir prioretizuokite darbus taip išvengdami vėlavimų.

Analizuokite projekto išlaidas ir pajamas, matykite pajamų prognozę ir įvertinkite finansinį projekto atsiperkamumą.

Tiksli informacija

Komandos ir laiko valdymas

Deleguokite darbus komandai, kad projektas būtų įvykdytas laiku. Stebėkite projekto progresą pagal užduočių atlikimo statusą.

Skaičiuokite sugaištą laiką projektui bei analizuokite, ar teisingai įvertinote projekto sąnaudas.

Naudokite automatizuotas užduotis arba užduočių šablonus tam, kad sutaupytumėte laiko ir išvengtumėte rankinio darbo.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Patikima ir automatizuota programa. Kanban, Gantt diagramos supaprastina procesus ir padeda laikytis užsibrėžto plano. Tikslų skaičiavimas padarė didelę pažangą mūsų įmonėje. Skaičiuojame bendrus ir individualius darbuotojų tikslus. Išaugo pardavimai, kontaktų sąrašas prasiplėtė su Hanna sistemos pagalba atliekame visas savo užduotis

Alternative Text
Asta

Programos pagalba galime sekti visus būsimus ir esamus klientus. Įvykus skambučiui sistema leidžia iškarto sukurti klientą, aprašyti jo pageidavimus ir kitą svarbią informaciją. Iš klientų gavome feedback‘ą apie tai jog nepamirštame net smulkiausių detalių ir tai yra dėka Hanna programos!

Alternative Text
Justinas

Hannos pagalba pagaliau visus kontaktus turime vienoje vietoje ir kiekvienas darbuotojas mato tik sau aktualius kontaktus. Taip pat sąskaitos išsiunčiamos klientams automatu, nereikia rūpintis dėl to patiems.

Alternative Text
Raminta

Su CRM sistema dirbame ne pirmą kartą, kai išbandėme Hanna supratome kokie paprasti gali būti kasdieniai procesai. Programa padeda planuoti laiką, neleidžia pamiršti darbų ir automatizuotos funkcijos sutaupo laiko. Įmonėje nebesiunčiame patys sąskaitų klientams, tai atlieka programa. Taip pat sutarčių ir dokumentų formavimas tapo paprastesnis, nes galime ne tik sukurti sutartį ir dokumentą kiekvienam klientui individualiai, bet ir pasirašyti elektroniniu parašu.

Alternative Text
Ieva

Prie Hanna sistemos įmonė priprato labai greitai. Sistema lengvai suprantama ir ją paprasta naudoti. Kalendoriaus integracijos pagalba nepaliekame neatliktų darbų, taipogi užduočių priminimai padeda nepamiršti net žemo prioriteto darbų. Projektų valdymas mūsų įmonėje yra labai svarbus. Hannoje prie projektų galime fiksuoti atliktus bei planuojamus darbus, sąskaitas, išlaidas ir daugybę kitų itin aktualių procesų.

Alternative Text
Gintaras

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas