IT įmonėms

Sklandus pardavimų procesas - raktas į sėkmingus rezultatus. Su Hanna pagalba supaprastinsite ir pagreitinsite pardavimo kelią nuo pasiūlymo rengimo iki sąskaitų formavimo. Sutaupysite laiko skaitmenizuodami klientų duomenis, patogiai valdydami vykstančius projektus ir užsakymų eigą.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Dar sparčiau generuokite savo pardavimus


Kaip Hanna prisidės prie pardavimų augimo?

Modernumas - ne tik įvaizdis

Pardavinėjant IT produktus ir paslaugas automatiškai kuriate inovatyvaus verslo įvaizdį. Išmanus įmonės vidinių procesų valdymas atskleis Jūsų modernų požiūrį į verslą ne tik klientams, bet ir partneriams.

Greitis IT rinkoje - vertybė

Sparta vienas esminių matų technologijų rinkoje. Hanna sukurta pridėti greičio, tikslumo ir saugumo Jūsų įmonės procesams.

Potencialo išpildymas

Skaitmeninės Hanna duomenų bazės leis išnaudoti kaupiamą verslo informaciją našiau. Duomenų kaupimas versle būtinas, tačiau galimybės patogiai naudotis sukauptais duomenimis - pranašumas.

Sužinokite daugiau apie Hanna funkcionalumus


Nuo planavimo iki rezultatų analizės

Pardavimų planavimas

Kaupdami potencialių klientų duomenis, išvengsite pardavimo užklausų praradimo. Jų duomenis patogiai valdykite Kanban lentoje. 

Formuokite pardavimo galimybes bei ruoškite pasiūlymus klientams. Stebėkite pardavimų stadiją Kanban lentoje bei sudarykite pardavimų prognozę.  

Užbaikite pardavimą konvertuodami pasiūlymus į sąskaitas, išankstines sąskaitas ar sutartis.

Analizuokite komandos rezultatus bei sukurkite komandai pardavimo tikslus.

Hanna CRM - 1 u003e 5

Projektų ir užsakymo valdymas

Įvykus pardavimui, paverskite jį projektu ir kaupkite visą susijusią informaciją vienoje vietoje – laiškus, sutartis, sąskaitas, dokumentus, failus, tam, kad visą reikiamą informaciją turėtumėte po ranka.

Valdykite vykdomų projektų terminus Gantt diagramoje, užtikrindami, kad visi terminai išpildomi laiku ir Jūsų klientai patenkinti Jūsų darbu.

Išskaidykite projektą į etapus bei užduotis ir planuokite veiksmus, reikalingus projekto įgyvendinimui.

Tiksli informacija

Komandos ir laiko valdymas

Deleguokite darbus komandai, kad projektas būtų įvykdytas laiku. Stebėkite projekto progresą pagal užduočių atlikimo statusą.

Skaičiuokite sugaištą laiką projektui bei analizuokite, ar teisingai įvertinote projekto sąnaudas.

Naudokite automatizuotas užduotis arba užduočių šablonus tam, kad sutaupytumėte laiko ir išvengtumėte rankinio darbo. 

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Patikima ir automatizuota programa. Kanban, Gantt diagramos supaprastina procesus ir padeda laikytis užsibrėžto plano. Tikslų skaičiavimas padarė didelę pažangą mūsų įmonėje. Skaičiuojame bendrus ir individualius darbuotojų tikslus. Išaugo pardavimai, kontaktų sąrašas prasiplėtė su Hanna sistemos pagalba atliekame visas savo užduotis

Alternative Text
Asta

Programos pagalba galime sekti visus būsimus ir esamus klientus. Įvykus skambučiui sistema leidžia iškarto sukurti klientą, aprašyti jo pageidavimus ir kitą svarbią informaciją. Iš klientų gavome feedback‘ą apie tai jog nepamirštame net smulkiausių detalių ir tai yra dėka Hanna programos!

Alternative Text
Justinas

Hannos pagalba pagaliau visus kontaktus turime vienoje vietoje ir kiekvienas darbuotojas mato tik sau aktualius kontaktus. Taip pat sąskaitos išsiunčiamos klientams automatu, nereikia rūpintis dėl to patiems.

Alternative Text
Raminta

Su CRM sistema dirbame ne pirmą kartą, kai išbandėme Hanna supratome kokie paprasti gali būti kasdieniai procesai. Programa padeda planuoti laiką, neleidžia pamiršti darbų ir automatizuotos funkcijos sutaupo laiko. Įmonėje nebesiunčiame patys sąskaitų klientams, tai atlieka programa. Taip pat sutarčių ir dokumentų formavimas tapo paprastesnis, nes galime ne tik sukurti sutartį ir dokumentą kiekvienam klientui individualiai, bet ir pasirašyti elektroniniu parašu.

Alternative Text
Ieva

Prie Hanna sistemos įmonė priprato labai greitai. Sistema lengvai suprantama ir ją paprasta naudoti. Kalendoriaus integracijos pagalba nepaliekame neatliktų darbų, taipogi užduočių priminimai padeda nepamiršti net žemo prioriteto darbų. Projektų valdymas mūsų įmonėje yra labai svarbus. Hannoje prie projektų galime fiksuoti atliktus bei planuojamus darbus, sąskaitas, išlaidas ir daugybę kitų itin aktualių procesų.

Alternative Text
Gintaras

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas