IT įmonėms

Sklandus pardavimų procesas - raktas į sėkmingus rezultatus. Su Hanna pagalba supaprastinsite ir pagreitinsite pardavimo kelią nuo pasiūlymo rengimo iki sąskaitų formavimo. Sutaupysite laiko skaitmenizuodami klientų duomenis, patogiai valdydami vykstančius projektus ir užsakymų eigą.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Dar sparčiau generuokite savo pardavimus


Kaip Hanna prisidės prie pardavimų augimo?

Modernumas - ne tik įvaizdis

Pardavinėjant IT produktus ir paslaugas automatiškai kuriate inovatyvaus verslo įvaizdį. Išmanus įmonės vidinių procesų valdymas atskleis Jūsų modernų požiūrį į verslą ne tik klientams, bet ir partneriams.

Greitis IT rinkoje - vertybė

Sparta vienas esminių matų technologijų rinkoje. Hanna sukurta pridėti greičio, tikslumo ir saugumo Jūsų įmonės procesams.

Potencialo išpildymas

Skaitmeninės Hanna duomenų bazės leis išnaudoti kaupiamą verslo informaciją našiau. Duomenų kaupimas versle būtinas, tačiau galimybės patogiai naudotis sukauptais duomenimis - pranašumas.

Sužinokite daugiau apie Hanna funkcionalumus


Nuo planavimo iki rezultatų analizės

Pardavimų planavimas

Kaupdami potencialių klientų duomenis, išvengsite pardavimo užklausų praradimo. Jų duomenis patogiai valdykite Kanban lentoje. 

Formuokite pardavimo galimybes bei ruoškite pasiūlymus klientams. Stebėkite pardavimų stadiją Kanban lentoje bei sudarykite pardavimų prognozę.  

Užbaikite pardavimą konvertuodami pasiūlymus į sąskaitas, išankstines sąskaitas ar sutartis.

Analizuokite komandos rezultatus bei sukurkite komandai pardavimo tikslus.

Hanna CRM - 1 u003e 5

Projektų ir užsakymo valdymas

Įvykus pardavimui, paverskite jį projektu ir kaupkite visą susijusią informaciją vienoje vietoje – laiškus, sutartis, sąskaitas, dokumentus, failus, tam, kad visą reikiamą informaciją turėtumėte po ranka.

Valdykite vykdomų projektų terminus Gantt diagramoje, užtikrindami, kad visi terminai išpildomi laiku ir Jūsų klientai patenkinti Jūsų darbu.

Išskaidykite projektą į etapus bei užduotis ir planuokite veiksmus, reikalingus projekto įgyvendinimui.

Tiksli informacija

Komandos ir laiko valdymas

Deleguokite darbus komandai, kad projektas būtų įvykdytas laiku. Stebėkite projekto progresą pagal užduočių atlikimo statusą.

Skaičiuokite sugaištą laiką projektui bei analizuokite, ar teisingai įvertinote projekto sąnaudas.

Naudokite automatizuotas užduotis arba užduočių šablonus tam, kad sutaupytumėte laiko ir išvengtumėte rankinio darbo. 

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Įmonėje turime kelis pardavimų kanalus, tad Hanna CRM mums padėjo integruoti skirtingus departamentus siekiant geresnio klientų aptarnavimo. Svarbūs privalumai yra Mobilios stotelės funkcija ir integracija su el. Paštu. Taip pat, Hanna CRM klientų aptarnavimo skyrius yra visada atviras naujoms idėjoms dėl programos funkcionalumo. Jei iškyla problemų – jos būna labai greitai išsprendžiamos.

Alternative Text
Valentinas S.

Mes dirbame su Hanna CRM programa apskaitos įmonėje. Hanna CRM dėka visi darbuotojai turi aiškiai suformuotas užduotis, gali stebėti vieni kitų užimtumą, matyti, kurios užduotys buvo atliktos ir kiek laiko joms sugaišta, sekti artėjančius deadline‘us. Nuo tada, kai pradėjome naudoti Hanna CRM, neliko neužbaigtų arba pamirštų užduočių.

Alternative Text
Danielius S.

Labai patikima programa, kuri padeda mūsų įmonei valdyti užduotis ir projektus (stiprus privalumas - programoje yra Gantt diagrama!). Programoje puikiai išvystytas funkcionalumas, skirtas klientų aptarnavimui. Visumoje, programa labai intuityvi ir ją lengva naudoti

Alternative Text
Nijolė J.

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas