Ūkinės/statybinės technikos pardavėjai

Versle orientuotam į pardavimus, kuriuos atlieka vadybininkai svarbu pasirūpinti sparčiais techniniais procesais ir išmania duomenų baze, kuri darbuotojams leistų dirbti operatyviai ir negaišti laiko rankiniams darbams ar informacijos paieškai. Hanna suteiks galimybes Jūsų pardavimų komandai išnaudoti laiką pardavimų augimui.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Išmanus pardavimų valdymas


Investicija į kokybišką aptarnavimą ir laimingą komandą

Greitesnė reakcija

Klientų kontaktinė informacija, turimų prekių duomenys ir terminų  stebėjimas vienoje vietoje leis greičiau reaguoti į kliento klausimus ir padės dirbti profesionaliai.

Skatinsite pardavimų komandą

Techninių užduočių paprastinimas leis pardavėjams ir vadybininkams daugiau kokybiško laiko skirti bendravimui su klientais.

Moderni analizė

Patogios ir informatyvios ataskaitų formos leis reguliariai ir nuosekliai sekti apyvartą, pardavimų duomenis ir rezultatus.

Atraskite Hanna skaitmenizuotus funkcionalumus


Optimizuokite darbą tarp skirtingų padalinių bei sandėlių

Klientų duomenų bazė

Klientų duomenų bazėje, kliento kortelėje fiksuokite kliento nusipirktus objektus, registruojant jų pardavimo datą, garantinį periodą.

Galite fiksuoti  gedimų ar aptarnavimų istoriją ar planuoti būsimus kliento apsilankymus servise.

Kaupkite klientų skambučių bei el. laiškų istoriją. Jų ataskaitoje paprastai palyginsite kiekvieno vadybos darbuotojo pastangas, tuo pačiu matydami visą komunikacijos su klientu istoriją.

Hanna CRM - 1 u003e 5

Pardavimų valdymas

Renkite pardavimų prognozes atsižvelgiant į paruoštus ir klientams pateiktus pasiūlymus bei jų stadiją (progresą).

Renkite faktinių pardavimų ir pajamų ataskaitas.

Ataskaitose analizuokite kiekvieno vadybininko pardavimus, apyvartą, pasiūlymų stadijas, įvykdytas užduotis, klientų skaičių.

Iškelkite darbuotojams tikslus ir stebėkite, kaip sekasi juos realizuoti. Tikslų modulyje matysite kiekvieno siekiamo tikslo rezultatą procentais.

Tiksli informacija

Prekių likučių ir užsakymų valdymas

Valdykite prekių likučių apskaitą skirtinguose sandėliuose.

Gaukite pranešimus apie pasiektą kritinį prekės likutį. -Formuokite užsakymus tiekėjams, stebėkite užsakymo statusą.

Valdykite prekių pajamavimą bei pervežimo tarp sandėlių organizavimą.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Patikima ir automatizuota programa. Kanban, Gantt diagramos supaprastina procesus ir padeda laikytis užsibrėžto plano. Tikslų skaičiavimas padarė didelę pažangą mūsų įmonėje. Skaičiuojame bendrus ir individualius darbuotojų tikslus. Išaugo pardavimai, kontaktų sąrašas prasiplėtė su Hanna sistemos pagalba atliekame visas savo užduotis

Alternative Text
Asta

Programos pagalba galime sekti visus būsimus ir esamus klientus. Įvykus skambučiui sistema leidžia iškarto sukurti klientą, aprašyti jo pageidavimus ir kitą svarbią informaciją. Iš klientų gavome feedback‘ą apie tai jog nepamirštame net smulkiausių detalių ir tai yra dėka Hanna programos!

Alternative Text
Justinas

Hannos pagalba pagaliau visus kontaktus turime vienoje vietoje ir kiekvienas darbuotojas mato tik sau aktualius kontaktus. Taip pat sąskaitos išsiunčiamos klientams automatu, nereikia rūpintis dėl to patiems.

Alternative Text
Raminta

Su CRM sistema dirbame ne pirmą kartą, kai išbandėme Hanna supratome kokie paprasti gali būti kasdieniai procesai. Programa padeda planuoti laiką, neleidžia pamiršti darbų ir automatizuotos funkcijos sutaupo laiko. Įmonėje nebesiunčiame patys sąskaitų klientams, tai atlieka programa. Taip pat sutarčių ir dokumentų formavimas tapo paprastesnis, nes galime ne tik sukurti sutartį ir dokumentą kiekvienam klientui individualiai, bet ir pasirašyti elektroniniu parašu.

Alternative Text
Ieva

Prie Hanna sistemos įmonė priprato labai greitai. Sistema lengvai suprantama ir ją paprasta naudoti. Kalendoriaus integracijos pagalba nepaliekame neatliktų darbų, taipogi užduočių priminimai padeda nepamiršti net žemo prioriteto darbų. Projektų valdymas mūsų įmonėje yra labai svarbus. Hannoje prie projektų galime fiksuoti atliktus bei planuojamus darbus, sąskaitas, išlaidas ir daugybę kitų itin aktualių procesų.

Alternative Text
Gintaras

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas