Pardavimų valdymo sistema

Efektyvesnis pardavimų valdymas

Hanna CRM pardavimų valdymas

Procesų valdymas

Sukūrėme „Hanna CRM“ sistemą taip, kad pardavimus valdyti būtų paprasta. Viso proceso struktūra yra patogiai matoma, o vienu mygtuko spustelėjimu galima gauti visą reikalingą informaciją. Rolės, užduočių skyrimas ir atgalinio ryšio palaikymas dar niekada nebuvo kontroliuojamas taip paprastai. Su mūsų sistema dirbantys darbuotojai pripažįsta, kad pasiekti užsibrėžtų tikslų pardavimų srityje jiems tapo daug lengviau, dirbdami jie išvengia klaidų.

Universalumas

Ar CRM sistema gali būti universali? Mes sakome taip, nes universalios sistemos kūrimas buvo ir yra varikliu, leidžiančiu judėti į priekį. Mažos įmonės ir didelės organizacijos, paslaugų teikėjai ir prekybininkai – „Hanna CRM“ sėkmingai naudoja visi. Viena sistema yra atsakymas į visus klausimus net ir tuomet, kai norite judėti į priekį: plėsti veiklos ribas ar keisti veiklos profilį.

Pardavimų valdymo sistemos nauda

Pardavimų valdymas naudojant CRM sistemą yra daug efektyvesnis – tai žino visi. Tačiau ar susimąstėte kodėl? Mes sukūrėme „Hanna CRM“ sistemą taip, kad ja naudotis būtų paprasta ir patogu. Debesų kompiuterijos sprendimai užtikrina lengvą informacijos sklaidą tinkle , o optimaliai apgalvotos funkcijos tinka įvairią veiklą vykdančioms kompanijoms. Mūsų sprendimas užtikrina greitį ir patogumą, o tai būtinos prielaidos efektyviai Jūsų veiklai.

CRM sistemos suteikia daug naudos, tai žino visi. Jei manote, kad dirbti su CRM yra gerai, išmėginkite „Hanna CRM“ ir suprasite, kad gali būti dar geriau. Mūsų sistemos vartotojams patinka paprastas valdymas, aiškus išdėstymas ir universalios funkcijos. Greitas diegimas ir nuo pirmųjų žingsnių sistemoje vartotojui tobulėti leidžiantis progresas yra pridėtinė vertė, kuria Jūsų verslas gali džiaugtis pasirinkdamas „Hanna CRM“ pardavimų valdymo sistemą. Nuolat dirbame ir tobuliname savo sistemą tam, kad pasiektumėte geresnių rezultatų, nes mūsų pergalė yra Jūsų pergalė konkurencinėje kovoje.

Susipažinkite su pagrindiniais „Hanna CRM“ pardavimų valdymo sistemos funkcionalumais.



Kontaktų duomenų bazė

„Hanna CRM“ komanda pasistengė dėl vartotojų ir sukūrė lanksčią, lengvai valdomą kontaktų duomenų bazę. Čia galimi visi standartiniai veiksmai, o kontaktų susiejimas ir patogiai parinkti filtrai segmentavimui leis atrasti reikalingą informaciją vos tik jos prireiks. Pasirūpinkite savo klientais ir kurkite gerą įspūdį, nes jis tikrai svarbus.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM klientų valdymas

Potencialūs klientai

Pardavimo procese potencialių klientų modulis yra vienas svarbiausių. Dėl šios priežasties mūsų komanda pasistengė ir dabar galite pasiekti dar daugiau. Kontaktai, bendravimo istorija, priminimų kūrimo galimybė – visa tai leis maksimaliai išnaudoti galimybes ir padidinti klientų pasitenkinimą. Paverskite potencialą rinkoje dideliu klientų ratu ir generuokite verslo pajamas lengviau bei efektyviau.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM potencialių klientų valdymas

Pardavimo proceso kontrolė

Pamirškite nežinią, ar pavyko sandėris – „Hanna CRM“ visus pasikeitimus galima fiksuoti realiuoju laiku, visai nesvarbu, kada ir kurioje vietoje yra vadybininkai . Patogi darbo aplinka leis priimti geriausius sprendimus. Atsakingi asmenys užtruks vos akimirką, kad patikėtų užduotis savo darbuotojams. Priimkite sprendimus, suburkite komandą ir stebėkite progresą!

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM pardavimų proceso kontrolė

Pardavimų dokumentai

Dokumentai yra labai svarbūs kiekviename versle. Tai – būtinybė, be jų žingsniai verslo pasaulyje tampa paprasčiausiai neįmanomi. Deja, dokumentai reikalauja daugybės laiko ir pastangų. Laimė, „Hanna CRM“ komanda siūlo keletą sprendimų, kurie leis viską atlikti greičiau. Patogus dokumentų saugojimas ir šablonai – paprastos, bet kasdienėje veikloje naudingos funkcijos. O pakeitimų istorija leis pagreitinti derinimo procesą ir išvengti klaidų.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM pardavimų dokumentai


Užduočių kontrolė

Nuobodūs susirinkimai? Juos galite pamiršti visam laikui. „Hanna CRM“ aplinkoje darbuotojai gauna ir atlieka jiems priskirtas užduotis. Nereikia gaišti laiko ar keisti darbotvarkės. Sistemos kūrėjai pasistengė, kad sistema vienodai puikiai tarnautų tiek aukščiausio lygio vadovams, kurie užduotis skiria, tiek darbuotojams, kurie tas užduotis atlieka.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM užduočių valdymo sistema

Projektų valdymas

Projektų valdymas – klasikinė funkcija, be kurios darbo kasdienybė daugeliu atvejų sunkiai įsivaizduojama. Kaip atrodo Ganto diagrama žino visi, tad nereikia išradinėti dviračio. Mūsų komanda panaudojo šį populiaraus metodo principus projektų valdymui.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM projektų valdymas

Darbų planavimas

„Hanna CRM“ į darbų planavimą pažvelgėme nauju žvilgsniu, todėl mūsų vartotojai gali darbus planuoti interaktyviame kalendoriuje. Visa reikalinga informacija čia pasiekiama akimirksniu, o pastabos ir nustatyti priminimai leidžia dirbti visada tiksliai.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM darbų planavimas

Sutarčių kontrolė

Geresnį ryšį su klientais ir tarp darbuotojų organizacijos viduje užtikrina sutarčių kontrolei skirta funkcija. Čia galite pažymėti priminimus, atlikti pakeitimus ir sekti numeraciją. Visa tai atrodo paprasta, tačiau pagalvokite, kiek žalos gali pridaryti pamesta sutartis. Ne, „Hanna CRM“ nepames nei vienos Jūsų verslui svarbios sutarties.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM sutarčių registras


Informacijos paieška

Kai reikia ką nors surasti, sistemos vartotojai tikisi informacijos čia ir dabar. „Hanna CRM“ kūrėjų komanda pritaria šiam poreikiui, todėl sistemoje įdiegė greitą ir intuityvią paieškos sistemą. Galimybė ieškoti pagal žodį, raktinę frazę ar naudojat kriterijų filtrus leis greitai atrasti būtent tai, ko ieškote.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM informacijos paieška

Teisių valdymas

CRM sistemos beveik neįsivaizduojamos be teisių priskyrimo ir tai išties patogu. Tačiau mes žengėme dar toliau – pamirškite standartines roles ir priskirkite konkrečias teises formuodami tokį vartotojo profilį, koks yra reikalingas arba nuolat jį keiskite. Tai greita, patogu ir optimalu, kai ištinka nenumatytos situacijos.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM vartotojų teisės

Pardavimų modulio galimybės

Darbo laiko apskaita, sąnaudos, terminai – anksčiau kiekvienai užduočiai reikėjo atskiro darbuotojo, o dabar viską galima patikėti CRM programai. Bet ši galimybė nieko jau nestebina. „Hanna CRM“ priklauso naujų ir modernių CRM sistemų kartai, kuriose išplečiamas ne tik pats funkcionalumas, bet ir sprendimai, užtikrinantys patogumą bei greitį.

Pasiekiamumas šiandieniniame pasaulyje yra daug svarbesnis nei buvo manoma. Tad mūsų inžinieriai sistemą sukūrė taip, kad ja visi galėtų naudotis ten kur prireikia, tuomet kai tik prireikia ir su įvairiais įrenginiais. Universalumas – tai yra naujasis postūmis į priekį ir mūsų vizija kuriant bei tobulinant sistemą, skirtą ateities verslui.

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas