Didmeninės prekybos įmonėms

Jei ieškote būdų, kaip modernizuoti savo įmonės valdymą, surasti metodų kaip sutaupyti darbuotojų laiką ir išvengti klaidų dokumentuose - Hanna yra tai ko ieškote. Hanna skirta valdyti pardavimo procesą nuo užklausos sukūrimo iki sąskaitos faktūros išrašymo. Sekti pardavimų prognozes, stebėti vadybos rezultatus bei kurti tikslus.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Žingsniu priekyje pardavimų versle


Kokią pridėtinę vertę Hanna sukurs Jūsų įmonei?

Nepameskite užklausų

Nepraleiskite nei vieno naujo užsakymo ar kliento pritraukimo galimybės. Hanna padės valdyti naujas užklausas ir neprarasti potencialaus kliento duomenų.

Skatinsite pardavimų komandą

Techninių užduočių paprastinimas leis pardavėjams ir vadybininkams daugiau kokybiško laiko skirti bendravimui su klientais.

Pagerinsite įžvalgų kokybę

Patogios ir informatyvios Hanna ataskaitų formos leis reguliariai ir nuosekliai sekti apyvartą, pardavimų duomenis ir rezultatus.

Susipažinkite su Hanna funkcionalumais Jūsų įmonei


Tvarka ir aiškumas padės potencialius klientus paversti esamais

Efektyvus užklausų sekimas

Hanna suteikia galimybę fiksuoti potencialių klientų užklausas. Užklausos gali būti kuriamos automatiškai – nuskaitomos iš laiškų, skambučių bei kitų Jūsų naudojamų kanalų. 

Keiskite potencialaus kliento būseną ir stebėkite, kokia šiuo metu yra pardavimo stadija. 

Kurkite priminimą – užduotį ir pasižymėkite, kokį sekantį veiksmą planuojate įvykdyti susijusį su Jūsų potencialiu klientu.

Hanna CRM - 1 u003e 5

Dokumentų valdymas

Formuokite pasiūlymus potencialiems bei esamiems klientams. Siųskite juos tiesiai iš sistemos bei fiksuokite, kiek pasiūlymų tapo patvirtintais. 

Išrašykite sąskaitas konvertuotas tiesiai iš klientui pateikto pasiūlymo.

Fiksuokite apmokėjimus, stebėkite kliento apyvartą bei skolas.

Patogiai generuokite sutartis sutarčių šablonų pagalba. -Pakvieskite klientus pasirašyti dokumentus el. parašu, mobiliuoju parašu arba Smart-ID parašu.

Tiksli informacija

Išmani analizė

Kaupkite klientų skambučių bei el. laiškų istoriją. Jų ataskaitoje paprastai palyginsite kiekvieno vadybos darbuotojo pastangas, tuo pačiu matydami visą komunikacijos su klientu istoriją.

Ataskaitose analizuokite kiekvieno vadybininko pardavimus, apyvartą, pasiūlymų stadijas, įvykdytas užduotis, klientų skaičių.

Iškelkite darbuotojams tikslus ir stebėkite, kaip sekasi juos realizuoti. Tikslų modulyje matysite kiekvieno siekiamo tikslo rezultatą procentais.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Patikima ir automatizuota programa. Kanban, Gantt diagramos supaprastina procesus ir padeda laikytis užsibrėžto plano. Tikslų skaičiavimas padarė didelę pažangą mūsų įmonėje. Skaičiuojame bendrus ir individualius darbuotojų tikslus. Išaugo pardavimai, kontaktų sąrašas prasiplėtė su Hanna sistemos pagalba atliekame visas savo užduotis

Alternative Text
Asta

Programos pagalba galime sekti visus būsimus ir esamus klientus. Įvykus skambučiui sistema leidžia iškarto sukurti klientą, aprašyti jo pageidavimus ir kitą svarbią informaciją. Iš klientų gavome feedback‘ą apie tai jog nepamirštame net smulkiausių detalių ir tai yra dėka Hanna programos!

Alternative Text
Justinas

Hannos pagalba pagaliau visus kontaktus turime vienoje vietoje ir kiekvienas darbuotojas mato tik sau aktualius kontaktus. Taip pat sąskaitos išsiunčiamos klientams automatu, nereikia rūpintis dėl to patiems.

Alternative Text
Raminta

Su CRM sistema dirbame ne pirmą kartą, kai išbandėme Hanna supratome kokie paprasti gali būti kasdieniai procesai. Programa padeda planuoti laiką, neleidžia pamiršti darbų ir automatizuotos funkcijos sutaupo laiko. Įmonėje nebesiunčiame patys sąskaitų klientams, tai atlieka programa. Taip pat sutarčių ir dokumentų formavimas tapo paprastesnis, nes galime ne tik sukurti sutartį ir dokumentą kiekvienam klientui individualiai, bet ir pasirašyti elektroniniu parašu.

Alternative Text
Ieva

Prie Hanna sistemos įmonė priprato labai greitai. Sistema lengvai suprantama ir ją paprasta naudoti. Kalendoriaus integracijos pagalba nepaliekame neatliktų darbų, taipogi užduočių priminimai padeda nepamiršti net žemo prioriteto darbų. Projektų valdymas mūsų įmonėje yra labai svarbus. Hannoje prie projektų galime fiksuoti atliktus bei planuojamus darbus, sąskaitas, išlaidas ir daugybę kitų itin aktualių procesų.

Alternative Text
Gintaras

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas