Didmeninės prekybos įmonėms

Jei ieškote būdų, kaip modernizuoti savo įmonės valdymą, surasti metodų kaip sutaupyti darbuotojų laiką ir išvengti klaidų dokumentuose - Hanna yra tai ko ieškote. Hanna skirta valdyti pardavimo procesą nuo užklausos sukūrimo iki sąskaitos faktūros išrašymo. Sekti pardavimų prognozes, stebėti vadybos rezultatus bei kurti tikslus.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Žingsniu priekyje pardavimų versle


Kokią pridėtinę vertę Hanna sukurs Jūsų įmonei?

Nepameskite užklausų

Nepraleiskite nei vieno naujo užsakymo ar kliento pritraukimo galimybės. Hanna padės valdyti naujas užklausas ir neprarasti potencialaus kliento duomenų.

Skatinsite pardavimų komandą

Techninių užduočių paprastinimas leis pardavėjams ir vadybininkams daugiau kokybiško laiko skirti bendravimui su klientais.

Pagerinsite įžvalgų kokybę

Patogios ir informatyvios Hanna ataskaitų formos leis reguliariai ir nuosekliai sekti apyvartą, pardavimų duomenis ir rezultatus.

Susipažinkite su Hanna funkcionalumais Jūsų įmonei


Tvarka ir aiškumas padės potencialius klientus paversti esamais

Efektyvus užklausų sekimas

Hanna suteikia galimybę fiksuoti potencialių klientų užklausas. Užklausos gali būti kuriamos automatiškai – nuskaitomos iš laiškų, skambučių bei kitų Jūsų naudojamų kanalų. 

Keiskite potencialaus kliento būseną ir stebėkite, kokia šiuo metu yra pardavimo stadija. 

Kurkite priminimą – užduotį ir pasižymėkite, kokį sekantį veiksmą planuojate įvykdyti susijusį su Jūsų potencialiu klientu.

Hanna CRM - 1 u003e 5

Dokumentų valdymas

Formuokite pasiūlymus potencialiems bei esamiems klientams. Siųskite juos tiesiai iš sistemos bei fiksuokite, kiek pasiūlymų tapo patvirtintais. 

Išrašykite sąskaitas konvertuotas tiesiai iš klientui pateikto pasiūlymo.

Fiksuokite apmokėjimus, stebėkite kliento apyvartą bei skolas.

Patogiai generuokite sutartis sutarčių šablonų pagalba. -Pakvieskite klientus pasirašyti dokumentus el. parašu, mobiliuoju parašu arba Smart-ID parašu.

Tiksli informacija

Išmani analizė

Kaupkite klientų skambučių bei el. laiškų istoriją. Jų ataskaitoje paprastai palyginsite kiekvieno vadybos darbuotojo pastangas, tuo pačiu matydami visą komunikacijos su klientu istoriją.

Ataskaitose analizuokite kiekvieno vadybininko pardavimus, apyvartą, pasiūlymų stadijas, įvykdytas užduotis, klientų skaičių.

Iškelkite darbuotojams tikslus ir stebėkite, kaip sekasi juos realizuoti. Tikslų modulyje matysite kiekvieno siekiamo tikslo rezultatą procentais.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Įmonėje turime kelis pardavimų kanalus, tad Hanna CRM mums padėjo integruoti skirtingus departamentus siekiant geresnio klientų aptarnavimo. Svarbūs privalumai yra Mobilios stotelės funkcija ir integracija su el. Paštu. Taip pat, Hanna CRM klientų aptarnavimo skyrius yra visada atviras naujoms idėjoms dėl programos funkcionalumo. Jei iškyla problemų – jos būna labai greitai išsprendžiamos.

Alternative Text
Valentinas S.

Mes dirbame su Hanna CRM programa apskaitos įmonėje. Hanna CRM dėka visi darbuotojai turi aiškiai suformuotas užduotis, gali stebėti vieni kitų užimtumą, matyti, kurios užduotys buvo atliktos ir kiek laiko joms sugaišta, sekti artėjančius deadline‘us. Nuo tada, kai pradėjome naudoti Hanna CRM, neliko neužbaigtų arba pamirštų užduočių.

Alternative Text
Danielius S.

Labai patikima programa, kuri padeda mūsų įmonei valdyti užduotis ir projektus (stiprus privalumas - programoje yra Gantt diagrama!). Programoje puikiai išvystytas funkcionalumas, skirtas klientų aptarnavimui. Visumoje, programa labai intuityvi ir ją lengva naudoti

Alternative Text
Nijolė J.

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas