Reklamos agentūroms

Ieškote būdų suderinti savo kūrybiškumą ir poreikį tvarkai procesuose? Pasitelkite Hanna sistemą klientų duomenų bei projektų valdymui ir užsitikrinkite, kad svarbios detalės neliktų pamirštos. Hanna priminimai, užduočių delegavimas, automatizuotas kontaktų su klientais fiksavimas ir kitos funkcijos pravers visada skubantiems projektų vadovams nepaleisti procesų kontrolės iš savo rankų.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Nustebinkite klientus ir kolegas sklandžiais procesais


Kokią pridėtinę vertę Hanna gali sukurti reklamos agentūrai?

Sklandus projektų valdymas

Reklamos agentūrų projektai išsiskiria dinamiškumu ir dideliais informacijos kiekiais. Hanna sistemos funkcionalumai padės nepamesti galų ir visada žinoti svarbiausia: kuriame etape yra projektas, kiek resursų išnaudota, kokie artimiausi darbai ir kas už ką atsakingas. Naujausios dokumentų versijos bus lengvai randamos, o komunikacija su klientu fiksuojama duomenų bazėje.

Išmanesnis komandos bendravimas

Užduočių delegavimas, aiškus ir paprastas informacijos pateikimas bei terminų sekimas - kasdienis iššūkis reklamos agentūroje. Matydami bendrą komandos užimtumą ir užduočių statusus, galėsite priimti geresnius komandos valdymo sprendimus ir pasirūpinti, kad darbai eitų kaip iš pypkės.

Mažiau laiko dokumentams

Reklamos agentūrose dažniausiai dirba kūrybiškos asmenybės, kurioms išlaidų skaičiavimas, lentelių pildymas ir sąskaitų formavimas gali būti ne pats mieliausias darbas, tačiau verslui jis - būtinas. Hanna daugelį šių procesų automatizuoja, todėl nemalonios funkcijos tampa paprastomis ir itin greitai atliekamomis.

Palengvinkite agentūros darbą pasitelkdami Hanna funkcionalumus


Hanna - efektyviam ir sklandžiam agentūros darbui

Projekto duomenys

Turėkite visą projekto informaciją vienoje vietoje tam, kad lengvai pasiektumėte reikalingus failus, sutartis, dokumentus ir el. laiškus, susijusius su projektu.

Valdykite užsakymų terminus ir prioretizuokite darbus taip išvengdami vėlavimų.

Analizuokite projekto išlaidas ir pajamas, matykite pajamų prognozę ir įvertinkite finansinį projekto atsiperkamumą.

Hanna CRM - 1 > 5

Darbų paskirstymas

Priskirkite projekte dirbančius komandos narius bei deleguokite jiems užduotis, kad kiekvienas tiksliai žinotų savo atsakomybes.

Naudodami užduočių Kanban lentą stebėkite, kaip komandos nariams sekasi atlikti paskirtus darbus bei suspėti į numatytus terminus.

Gantt diagramos pagalba stebėkite visų einamųjų projektų, jų etapų bei užduočių terminus ir efektyviai planuokite laiką išvengdami nesusipratimų dėl vėluojančių užsakymų.

Tiksli informacija

Finansų valdymas

Automatizuotas sąskaitų išrašymo procesas leis suformuotas sąskaitas iš karto išsiųsti klientams.

Kurkite sąskaitas bei fiksuokite išlaidas priskirdami jas konkrečiam projektui. -Remdamiesi kaupiamais duomenimis galėsite lengvai analizuoti projekto pelningumą.

Informuokite skolininkus apie mokėjimų pradelsimus arba palikite tai automatizuotiems Hanna priminimams.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Patikima ir automatizuota programa. Kanban, Gantt diagramos supaprastina procesus ir padeda laikytis užsibrėžto plano. Tikslų skaičiavimas padarė didelę pažangą mūsų įmonėje. Skaičiuojame bendrus ir individualius darbuotojų tikslus. Išaugo pardavimai, kontaktų sąrašas prasiplėtė su Hanna sistemos pagalba atliekame visas savo užduotis

Alternative Text
Asta

Programos pagalba galime sekti visus būsimus ir esamus klientus. Įvykus skambučiui sistema leidžia iškarto sukurti klientą, aprašyti jo pageidavimus ir kitą svarbią informaciją. Iš klientų gavome feedback‘ą apie tai jog nepamirštame net smulkiausių detalių ir tai yra dėka Hanna programos!

Alternative Text
Justinas

Hannos pagalba pagaliau visus kontaktus turime vienoje vietoje ir kiekvienas darbuotojas mato tik sau aktualius kontaktus. Taip pat sąskaitos išsiunčiamos klientams automatu, nereikia rūpintis dėl to patiems.

Alternative Text
Raminta

Su CRM sistema dirbame ne pirmą kartą, kai išbandėme Hanna supratome kokie paprasti gali būti kasdieniai procesai. Programa padeda planuoti laiką, neleidžia pamiršti darbų ir automatizuotos funkcijos sutaupo laiko. Įmonėje nebesiunčiame patys sąskaitų klientams, tai atlieka programa. Taip pat sutarčių ir dokumentų formavimas tapo paprastesnis, nes galime ne tik sukurti sutartį ir dokumentą kiekvienam klientui individualiai, bet ir pasirašyti elektroniniu parašu.

Alternative Text
Ieva

Prie Hanna sistemos įmonė priprato labai greitai. Sistema lengvai suprantama ir ją paprasta naudoti. Kalendoriaus integracijos pagalba nepaliekame neatliktų darbų, taipogi užduočių priminimai padeda nepamiršti net žemo prioriteto darbų. Projektų valdymas mūsų įmonėje yra labai svarbus. Hannoje prie projektų galime fiksuoti atliktus bei planuojamus darbus, sąskaitas, išlaidas ir daugybę kitų itin aktualių procesų.

Alternative Text
Gintaras

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas