Reklamos agentūroms

Ieškote būdų suderinti savo kūrybiškumą ir poreikį tvarkai procesuose? Pasitelkite Hanna sistemą klientų duomenų bei projektų valdymui ir užsitikrinkite, kad svarbios detalės neliktų pamirštos. Hanna priminimai, užduočių delegavimas, automatizuotas kontaktų su klientais fiksavimas ir kitos funkcijos pravers visada skubantiems projektų vadovams nepaleisti procesų kontrolės iš savo rankų.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Nustebinkite klientus ir kolegas sklandžiais procesais


Kokią pridėtinę vertę Hanna gali sukurti reklamos agentūrai?

Sklandus projektų valdymas

Reklamos agentūrų projektai išsiskiria dinamiškumu ir dideliais informacijos kiekiais. Hanna sistemos funkcionalumai padės nepamesti galų ir visada žinoti svarbiausia: kuriame etape yra projektas, kiek resursų išnaudota, kokie artimiausi darbai ir kas už ką atsakingas. Naujausios dokumentų versijos bus lengvai randamos, o komunikacija su klientu fiksuojama duomenų bazėje.

Išmanesnis komandos bendravimas

Užduočių delegavimas, aiškus ir paprastas informacijos pateikimas bei terminų sekimas - kasdienis iššūkis reklamos agentūroje. Matydami bendrą komandos užimtumą ir užduočių statusus, galėsite priimti geresnius komandos valdymo sprendimus ir pasirūpinti, kad darbai eitų kaip iš pypkės.

Mažiau laiko dokumentams

Reklamos agentūrose dažniausiai dirba kūrybiškos asmenybės, kurioms išlaidų skaičiavimas, lentelių pildymas ir sąskaitų formavimas gali būti ne pats mieliausias darbas, tačiau verslui jis - būtinas. Hanna daugelį šių procesų automatizuoja, todėl nemalonios funkcijos tampa paprastomis ir itin greitai atliekamomis.

Palengvinkite agentūros darbą pasitelkdami Hanna funkcionalumus


Hanna - efektyviam ir sklandžiam agentūros darbui

Projekto duomenys

Turėkite visą projekto informaciją vienoje vietoje tam, kad lengvai pasiektumėte reikalingus failus, sutartis, dokumentus ir el. laiškus, susijusius su projektu.

Valdykite užsakymų terminus ir prioretizuokite darbus taip išvengdami vėlavimų.

Analizuokite projekto išlaidas ir pajamas, matykite pajamų prognozę ir įvertinkite finansinį projekto atsiperkamumą.

Hanna CRM - 1 > 5

Darbų paskirstymas

Priskirkite projekte dirbančius komandos narius bei deleguokite jiems užduotis, kad kiekvienas tiksliai žinotų savo atsakomybes.

Naudodami užduočių Kanban lentą stebėkite, kaip komandos nariams sekasi atlikti paskirtus darbus bei suspėti į numatytus terminus.

Gantt diagramos pagalba stebėkite visų einamųjų projektų, jų etapų bei užduočių terminus ir efektyviai planuokite laiką išvengdami nesusipratimų dėl vėluojančių užsakymų.

Tiksli informacija

Finansų valdymas

Automatizuotas sąskaitų išrašymo procesas leis suformuotas sąskaitas iš karto išsiųsti klientams.

Kurkite sąskaitas bei fiksuokite išlaidas priskirdami jas konkrečiam projektui. -Remdamiesi kaupiamais duomenimis galėsite lengvai analizuoti projekto pelningumą.

Informuokite skolininkus apie mokėjimų pradelsimus arba palikite tai automatizuotiems Hanna priminimams.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Įmonėje turime kelis pardavimų kanalus, tad Hanna CRM mums padėjo integruoti skirtingus departamentus siekiant geresnio klientų aptarnavimo. Svarbūs privalumai yra Mobilios stotelės funkcija ir integracija su el. Paštu. Taip pat, Hanna CRM klientų aptarnavimo skyrius yra visada atviras naujoms idėjoms dėl programos funkcionalumo. Jei iškyla problemų – jos būna labai greitai išsprendžiamos.

Alternative Text
Valentinas S.

Mes dirbame su Hanna CRM programa apskaitos įmonėje. Hanna CRM dėka visi darbuotojai turi aiškiai suformuotas užduotis, gali stebėti vieni kitų užimtumą, matyti, kurios užduotys buvo atliktos ir kiek laiko joms sugaišta, sekti artėjančius deadline‘us. Nuo tada, kai pradėjome naudoti Hanna CRM, neliko neužbaigtų arba pamirštų užduočių.

Alternative Text
Danielius S.

Labai patikima programa, kuri padeda mūsų įmonei valdyti užduotis ir projektus (stiprus privalumas - programoje yra Gantt diagrama!). Programoje puikiai išvystytas funkcionalumas, skirtas klientų aptarnavimui. Visumoje, programa labai intuityvi ir ją lengva naudoti

Alternative Text
Nijolė J.

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas