Mažmeninė prekyba

Jums nebereikės kurti savo prekių likučių sistemos ar nuolat jaudintis, kad nespėsite laiku atlikti užsakymo. Asistentės Hannos funkcionalumai padės automatizuoti mažmeninės prekybos procesus.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Išnaudokite savo elektroninės parduotuvės galimybes


Automatizuoti procesai padės padidinti el. parduotuvės apimtis

Išmanus prekybos procesų valdymas

Hanna pagalba valdydami savo elektroninę parduotuvę turėsite daugiau pajėgumų didinti prekių asortimentą. Automatizuoti procesai padės greičiau formuoti reikalingas užduotis.

Patogus prekių likučių sekimas

Hanna Jums primins, kai prireiks užsakyti naujų prekių ar baigsis galiojimo terminai. Laikas taps Jūsų sąjungininkas, o ne priešas.

Pagerinsite įžvalgų kokybę

Patogios ir informatyvios ataskaitų formos leis reguliariai ir nuosekliai sekti apyvartą, pardavimų duomenis ir rezultatus.

Atraskite Hanna funkcionalumus


Efektyviam elektroniniam verslui

El. prekybos valdymas

Susiekite Hanna su savo elektronine parduotuve.

Sukurkite klientų duomenų bazę, klientų profilius su aktualiais duomenimis, pirkimo istorija.

Stebėkite užsakymus ir formuokite sąskaitas.

Matykite likučius sandėlyje ir gaukite priminimus apie pasiektą kritinį prekės likučio kiekį.

Hanna CRM - 1 > 5

Dokumentų formavimas

Sukurkite aktualių dokumentų šablonus ir sutaupykite laiko kurdami naujus: komercinius pasiūlymus, sutartis, sąskaitas.

Formuokite sąskaitas apmokėjimams, kurias Hanna automatiškai išsiųs adresatui.

Kurkite užsakymus tiekėjams pagal trūkstamas prekes. Sekite pristatymo terminus.

Tiksli informacija

Finansiniai rodikliai

Analizuokite savo pardavimų duomenis pasirinktais periodais ir kurkite planus ateičiai.

Stebėkite, kurios prekių kategorijos pelningiausios ar nuostolingos.

Renkite ataskaitas, kurios aiškiai atvaizduos reikiamus duomenis ir padės analizuoti rezultatus.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Patikima ir automatizuota programa. Kanban, Gantt diagramos supaprastina procesus ir padeda laikytis užsibrėžto plano. Tikslų skaičiavimas padarė didelę pažangą mūsų įmonėje. Skaičiuojame bendrus ir individualius darbuotojų tikslus. Išaugo pardavimai, kontaktų sąrašas prasiplėtė su Hanna sistemos pagalba atliekame visas savo užduotis

Alternative Text
Asta

Programos pagalba galime sekti visus būsimus ir esamus klientus. Įvykus skambučiui sistema leidžia iškarto sukurti klientą, aprašyti jo pageidavimus ir kitą svarbią informaciją. Iš klientų gavome feedback‘ą apie tai jog nepamirštame net smulkiausių detalių ir tai yra dėka Hanna programos!

Alternative Text
Justinas

Hannos pagalba pagaliau visus kontaktus turime vienoje vietoje ir kiekvienas darbuotojas mato tik sau aktualius kontaktus. Taip pat sąskaitos išsiunčiamos klientams automatu, nereikia rūpintis dėl to patiems.

Alternative Text
Raminta

Su CRM sistema dirbame ne pirmą kartą, kai išbandėme Hanna supratome kokie paprasti gali būti kasdieniai procesai. Programa padeda planuoti laiką, neleidžia pamiršti darbų ir automatizuotos funkcijos sutaupo laiko. Įmonėje nebesiunčiame patys sąskaitų klientams, tai atlieka programa. Taip pat sutarčių ir dokumentų formavimas tapo paprastesnis, nes galime ne tik sukurti sutartį ir dokumentą kiekvienam klientui individualiai, bet ir pasirašyti elektroniniu parašu.

Alternative Text
Ieva

Prie Hanna sistemos įmonė priprato labai greitai. Sistema lengvai suprantama ir ją paprasta naudoti. Kalendoriaus integracijos pagalba nepaliekame neatliktų darbų, taipogi užduočių priminimai padeda nepamiršti net žemo prioriteto darbų. Projektų valdymas mūsų įmonėje yra labai svarbus. Hannoje prie projektų galime fiksuoti atliktus bei planuojamus darbus, sąskaitas, išlaidas ir daugybę kitų itin aktualių procesų.

Alternative Text
Gintaras

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas