Logistikos įmonėms

Užtikrinkite ne tik saugų krovinio pervežimą, bet ir aukštos kokybės klientų aptarnavimą. Hanna vienoje vietoje parodys krovinių būsenas, padės operatyviai  valdyti pardavimus bei formuoti reikalingus dokumentus.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Inovatyvus logistikos valdymas


Kaip Hanna padės perkelti Jūsų verslą į naują lygmenį?

Moderni vadyba

Skaitmenizuoti vadybos procesai leis darbuotojams efektyviau išnaudoti savo darbo laiką, o vadovai turės galimybę dar tiksliau analizuoti įmonės veiklą ir rezultatus.

Duomenų tikslumas

Kaupiama ir aiškiai atvaizduojama pardavimų informacija leis greičiau vertinti įmonės finansinius rodiklius, kurti planus bei prognozes.

Greitesnė reakcija

Klientų kontaktinė informacija, užsakymų istorija bei krovinio būsenos stebėjimas vienoje programoje leis greičiau reaguoti į netikėtai iškilusias situacijas ir surasti sprendimus.

Hanna funkcionalumai Jūsų įmonei


Nuo krovinio būsenos sekimo iki kliento istorijos

Komunikacijos istorija

Veskite potencialių klientų duomenis ir inicijuokite šaltus skambučius tiesiai iš Hanna. 

Kaupkite skambučių įrašus bei skambučių istorijos išklotinę kliento profilyje.

Įgalinkite laiškų skenavimą ir matykite visą susirašinėjimo su klientu istoriją. Lengvai raskite laiškus pagal jų datą bei temą.

Hanna CRM - 1 u003e 5

Krovinių duomenys

Įveskite krovinio duomenis, pakrovimo bei iškrovimo informaciją, nurodykite Užsakovą, Vežėją ir Mokėtoją, kaupkite susijusius failus.

Sekite, kokioje stadijoje šiuo metu yra krovinys – kelyje, pas klientą, apmokėtas ir pan.

Registruokite krovinio pajamas ir išlaidas, stebėkite gaunamą pelną.

Tiksli informacija

Dokumentų valdymas

Formuokite pasiūlymus klientams, mygtuko paspaudimu išsiųskite juos tiesiai iš sistemos ir analizuokite, kurie pasiūlymai virto pardavimu.

Generuokite sutartis naudodami sutarčių šablonus ir sutarčių el. parašo funkciją greitam ir efektyviam sutarčių pasirašymui.

Formuokite sąskaitas faktūras, kurios automatiškai išsiunčiamos klientams.

Stebėkite klientų apyvartą, skolas bei bendradarbiavimo istoriją.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Patikima ir automatizuota programa. Kanban, Gantt diagramos supaprastina procesus ir padeda laikytis užsibrėžto plano. Tikslų skaičiavimas padarė didelę pažangą mūsų įmonėje. Skaičiuojame bendrus ir individualius darbuotojų tikslus. Išaugo pardavimai, kontaktų sąrašas prasiplėtė su Hanna sistemos pagalba atliekame visas savo užduotis

Alternative Text
Asta

Programos pagalba galime sekti visus būsimus ir esamus klientus. Įvykus skambučiui sistema leidžia iškarto sukurti klientą, aprašyti jo pageidavimus ir kitą svarbią informaciją. Iš klientų gavome feedback‘ą apie tai jog nepamirštame net smulkiausių detalių ir tai yra dėka Hanna programos!

Alternative Text
Justinas

Hannos pagalba pagaliau visus kontaktus turime vienoje vietoje ir kiekvienas darbuotojas mato tik sau aktualius kontaktus. Taip pat sąskaitos išsiunčiamos klientams automatu, nereikia rūpintis dėl to patiems.

Alternative Text
Raminta

Su CRM sistema dirbame ne pirmą kartą, kai išbandėme Hanna supratome kokie paprasti gali būti kasdieniai procesai. Programa padeda planuoti laiką, neleidžia pamiršti darbų ir automatizuotos funkcijos sutaupo laiko. Įmonėje nebesiunčiame patys sąskaitų klientams, tai atlieka programa. Taip pat sutarčių ir dokumentų formavimas tapo paprastesnis, nes galime ne tik sukurti sutartį ir dokumentą kiekvienam klientui individualiai, bet ir pasirašyti elektroniniu parašu.

Alternative Text
Ieva

Prie Hanna sistemos įmonė priprato labai greitai. Sistema lengvai suprantama ir ją paprasta naudoti. Kalendoriaus integracijos pagalba nepaliekame neatliktų darbų, taipogi užduočių priminimai padeda nepamiršti net žemo prioriteto darbų. Projektų valdymas mūsų įmonėje yra labai svarbus. Hannoje prie projektų galime fiksuoti atliktus bei planuojamus darbus, sąskaitas, išlaidas ir daugybę kitų itin aktualių procesų.

Alternative Text
Gintaras

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas