Valdykite pardavimų, klientų ir projektų duomenis vienoje vietoje

Įrankiai paprastam, patogiam ir struktūruotam darbui.

Sukurta svarbiausiems kasdieniams
procesams palengvinti


Kontaktų duomenų bazė

Dėl integracijos su el. paštu ir telefonija, informacija apie kontaktus su klientais automatiškai atsiras Hanna sistemoje. Patogiai išsaugota bendravimo istorija leidžia pasižymėti detales apie kiekvieną kontaktą, o priminimai - nepamiršti susitarimų. Laiką taupo ir įrašų vientisumą užtikrina integracija su okredo.lt, iš kur imama informacija apie įmones bei kt. funkcionalumai.

Hanna CRM - 1 > 5

Pardavimų operacijos

Tvarkingai vedama informacija apie klientus ir jų užklausas leidžia tiksliau prognozuoti planuojamus pardavimus. Hanna sistemoje lengvai įmonės tikslus susiesite su pardavėjų tikslais ir konkrečiomis užduotimis. Kiekvienai pardavimo proceso stadijai galite priskirti pardavimo tikimybę ir planuojamą trukmę, tokiu būdu Kanban lentoje patogiai matydami, kaip sekasi siekti užsibrėžtų tikslų realiuoju laiku. Taigi nemalonių ketvirčio pabaigos siurprizų bus tikrai mažiau!

Tiksli informacija

Projektų valdymas

Jei ieškote įrankio patogiai valdyti informaciją apie įgyvendinamus projektus, Hanna sistemoje rasite tam skirtą modulį. Čia galėsite planuoti projektus, skaidyti juos į Gantt diagramoje matomus etapus ir užduotis, priskirti atsakomybes ir atlikimo terminus komandos nariams. Projekto kortelėje aiškiai matysite susijusius kontaktus, užduočių planą, priskirtus resursus, išlaidas, sąskaitas, failus ir pastabas. Tad iškilus klausimui, reikiamą informaciją galėsite rasti greitai ir paprastai.

Laiko taupymas

Užduočių kontrolė

Įvesdami naują kontaktą, projektą, ar pardavimų tikslą iš karto priskirkite atsakingus darbuotojus ir deleguokite jiems tolimesnes užduotis. Asmeninių darbotvarkių ir bendro užimtumo funkcionalumai leidžia įvertinti darbo krūvius, o rezultatų fiksavimas - stebėti darbo rezultatus. Funkcijos dėka ir jums, ir darbuotojams bus aiškūs svarbiausi darbai, o visa jiems atlikti reikalinga informacija bus randama toje pačioje sistemoje.

Atsakomybių paskirstymas

Kitos naudingos funkcijos


Hanna funkcijos ir operacijos nuolat tobulinamos, kad geriausiai atlieptų klientų poreikius

Sutarčių registras

Greitai paruošti naują sutartį, surasti sudarytą prieš metus, pridėti priedą prie sutarties – šios užduotys su Hanna nesukels nepatogumų ar streso. Skaitmenizuotas jūsų įmonės sutarčių registras užtikrins funkcionalų dokumentų sukėlimą ir patogesnį bei greitesnį reikiamos informacijos suradimą.

Sutarčių el. parašas

Hanna CRM – pirmoji lietuviška CRM sistema, sukūrusi galimybę itin paprastai pasirašyti sutartis. Vos kelias sekundes užtruks pasirinkti reikiamą sutarties šabloną, pasirašyti m. parašu ir išsiųsti klientui su kvietimu pasirašyt. Sutartys Automatiškai saugomos sistemoje. Sutaupysite laiko failų siuntimams ir vietos kompiuteryje.

Dokumentų valdymas

Visų įmonės dokumentų saugojimą vienoje vietoje ir patogų jų suskirstymą galite patikėti į saugius Hannos serverius. Paprastas dokumentų prieinamumas ir saugumas yra esminiai principai, kuriuos siūlo Hanna.

Išlaidų fiksavimas bei kontrolė

Skaitmeninis išlaidų fiksavimas ir kontrolė leis vadovui greičiau ir tiksliau reaguoti iškilus finansiniams klausimams. Išlaidų modulis
suteikia galimybę fiksuoti visas planuojamas bei patiriamas išlaidas. Be to, išlaidas galima skirstyti į atskiras kategorijas bei aktyvuoti planuojamų išlaidų (pirkimų) tvirtinimo funkciją.

Atsargų, prekių likučių valdymas

Hanna padės patogiai sekti produkcijos likučius įmonės sandėliuose. Sistemoje galėsite stebėti kiekvienos prekės atsargų lygį ir kitimo istoriją, taip pat pildyti užsakymus tiekėjams, organizuoti prekių pajamavimą bei pervežimus tarp sandėlių.

Informacijos paieška

Patogi ir greita informacijos paieška aktuali kiekvienai organizacijai ir net kiekvienam darbuotojui. Visi Hannos sistemos moduliai turi numatytuosius filtrus bei kontekstinę paiešką pagal bet kurį ieškomos informacijos fragmentą. Taip pat per visus sistemos modulius veikia globali paieška.

Sistemos naudotojų teisių kontrolė

Vartotojų teisių valdymas leidžia apsaugoti informaciją nuo žemesniosios grandies darbuotojų ir kartu priskirti kiekvienam tik
Aktualias funkcijas. Tai minimalizuoja klaidų tikimybę ir suteikia galimybę dirbti be perteklinės informacijos.


Integraciniai sprendimai praplečiantys verslo galimybes

 • Duomenys realiu laiku

 • Automatizuoti procesai

 • Abipusė integracija

 • El. pašto integracija

  Kiekvienas sistemos naudotojas gali aktyvuoti el. pašto dėžutės nuskaitymą ir laiškų saugojimą prie sistemoje esančių Kontaktų bei Potencialių Klientų skilčių. Susirašinėjimo istorijos saugojimas sistemoje užtikrina produktyvesnį pardavimų procesą ir kokybiškesnį esamų klientų aptarnavimą.

  Integracija su telefonijos sprendimais

  Ši integracija didina efektyvumą atliekant kasdienes pardavimų ar klientų aptarnavimo operacijas. Pagrindinės šios integracijos funkcijos: įeinančių ir išeinančių skambučių fiksavimas; skambučio susiejimas su klientu; skambučio susiejimas su darbuotoju; skambučių ataskaitos.

  Integruota su Frontu sistema

  Tai praplečia Hannos funkcionalumą ir užtikrina mobilių darbuotojų darbo procesų valdymą. Užduotys darbuotojams pateikiamos mobilios aplikacijos pagalba, taigi šiems darbuotojams nereikia turėti tiesioginės prieigos prie CRM sistemos. Abipusė integracija leidžia stebėti užduočių atlikimo būseną realiuoju laiku.

  Kalendorių integracija

  Galimybė aktyvuoti užduočių integraciją su Google ar Office365 kalendoriumi leidžia pasiekti ir valdyti suplanuotą dienotvarkę iš įvairių įrenginių.

  Lietuvos įmonių duomenys iš Okredo.lt

  Naujų kontaktų ar potencialių klientų įvedimas itin paprastas. Tereikia žinoti įmonės pavadinimą - visi kiti duomenys bus automatiškai importuojami iš atvirų duomenų platformos.

  Integracija su MailerLite

  Hannos integracija su MailerLite automatizuoja reklaminių el. laiškų bei naujienlaiškių siuntimą. Integracija leidžia tikslingai segmentuoti klientus ir pagal jų požymius atskirti, kuriai el. laiško gavėjų grupei priskirti klientą. Šis funkcionalumas taupo laiką ir leidžia nudžiuginti klientus personalizuotais laiškais.

  Parduodate, aptarnaujate klientus?
  Hanna skirta jums


  Mes žinome, kad verslo rezultatai priklauso tik nuo jūsų darbo, o Hanna užduotis - duoti tinkamus įrankius paprastam, patogiam, struktūruotam darbui, kai svarbiausia informacija visada po ranka. Sužinokite, kaip Hanna pritaikyta jūsų veiklos sričiai.

  Pardavimai

  Buhalterija

  Teisininkai

  Reklama

  Mūsų klientų sėkmės istorijos


  Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

  Patikima ir automatizuota programa. Kanban, Gantt diagramos supaprastina procesus ir padeda laikytis užsibrėžto plano. Tikslų skaičiavimas padarė didelę pažangą mūsų įmonėje. Skaičiuojame bendrus ir individualius darbuotojų tikslus. Išaugo pardavimai, kontaktų sąrašas prasiplėtė su Hanna sistemos pagalba atliekame visas savo užduotis

  Alternative Text
  Asta

  Programos pagalba galime sekti visus būsimus ir esamus klientus. Įvykus skambučiui sistema leidžia iškarto sukurti klientą, aprašyti jo pageidavimus ir kitą svarbią informaciją. Iš klientų gavome feedback‘ą apie tai jog nepamirštame net smulkiausių detalių ir tai yra dėka Hanna programos!

  Alternative Text
  Justinas

  Hannos pagalba pagaliau visus kontaktus turime vienoje vietoje ir kiekvienas darbuotojas mato tik sau aktualius kontaktus. Taip pat sąskaitos išsiunčiamos klientams automatu, nereikia rūpintis dėl to patiems.

  Alternative Text
  Raminta

  Su CRM sistema dirbame ne pirmą kartą, kai išbandėme Hanna supratome kokie paprasti gali būti kasdieniai procesai. Programa padeda planuoti laiką, neleidžia pamiršti darbų ir automatizuotos funkcijos sutaupo laiko. Įmonėje nebesiunčiame patys sąskaitų klientams, tai atlieka programa. Taip pat sutarčių ir dokumentų formavimas tapo paprastesnis, nes galime ne tik sukurti sutartį ir dokumentą kiekvienam klientui individualiai, bet ir pasirašyti elektroniniu parašu.

  Alternative Text
  Ieva

  Prie Hanna sistemos įmonė priprato labai greitai. Sistema lengvai suprantama ir ją paprasta naudoti. Kalendoriaus integracijos pagalba nepaliekame neatliktų darbų, taipogi užduočių priminimai padeda nepamiršti net žemo prioriteto darbų. Projektų valdymas mūsų įmonėje yra labai svarbus. Hannoje prie projektų galime fiksuoti atliktus bei planuojamus darbus, sąskaitas, išlaidas ir daugybę kitų itin aktualių procesų.

  Alternative Text
  Gintaras

  Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


  Išbandykite Hanna

  Kainodara

  Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


  Pamatykite kainas