Mokymų organizatoriams

Didžiajai daliai mokymų persikėlus į skaitmeninę erdvę atėjo laikas skaitmenizuoti ir mokymų valdymą. Asistentė Hanna išspręs kasdienes mokymų organizatorių problemas: grafikų sudarymą, mokėjimų statuso sekimą ir kt.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Užtikrinkite malonią klientų patirtį


Kaip Hanna gali padėti organizuojant mokymus?

Operatyvesnė komunikacija

Bendraujant su mokymų dalyviais svarbu
 greiti ir tikslūs atsakymai į iškilusius klausimus. Hanna susisteminti duomenys padės atsakyti į užklausas ar net sukurti automatinių atsakymų šablonus ir automatizuoti jų siuntimą.

Tikslesnė finansų kontrolė

Esant dideliam mokymų skaičiui ir dalyvių srautui gali būti sudėtinga esamuoju laiku sekti apmokėjimų statusą. Hanna sustyguos šį procesą ir informuos vėluojančius.

Modernus valdymas

Hanna pagalba užtikrinsite mokymų kokybę. Galėsite suformuoti užduotis mokymų medžiagos atnaujinimui ar informacijos dalyviams išsiuntimui. Stebėti užduočių statusą ir užtikrinti punktualumą.

Hanna funkcionalumai mokymų organizatoriams


Valykite savo laiką ir informaciją išmaniau

Darbo planavimas

Stebėkite lektorių užimtumą kalendoriuje, patogiai valdykite organizuojamų mokymų grafiką.

Suplanuokite mokymų užduotį ir pakvieskite klientą/mokymų dalyvį su nuoroda į nuotolinį susitikimą.

Sekite statistiką, kiek ir kuriuose mokymuose dalyvavo žmonių, kurie lektoriai populiariausi ar paskaitos lankomiausios.

Hanna CRM - 1 u003e 5

Mokėjimų kontrolė

Suformuokite sąskaitas klientams ir iškart išsiųskite adresatams.

Stebėkite apmokėtas ir vėluojančias sąskaitas.

Hanna automatiškai primins klientams apie pradelstus apmokėjimus.

Tiksli informacija

Klientų duomenų bazė

Hanna leidžia kaupti visą informaciją apie klientą bei matyti bendradarbiavimo istoriją: skambučių suvestinę, susirašinėjimo elektroniniais laiškais istoriją.

Sukurkite kliento profilį bei matykite žinomus jo duomenis: interesus, dalyvavimo mokymuose istoriją ir kt.

Kurkite adresatų sąrašus, pagal kuriuos galėsite išsiųsti jiems aktualią informaciją ar planuoti šaltuosius skambučius.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Patikima ir automatizuota programa. Kanban, Gantt diagramos supaprastina procesus ir padeda laikytis užsibrėžto plano. Tikslų skaičiavimas padarė didelę pažangą mūsų įmonėje. Skaičiuojame bendrus ir individualius darbuotojų tikslus. Išaugo pardavimai, kontaktų sąrašas prasiplėtė su Hanna sistemos pagalba atliekame visas savo užduotis

Alternative Text
Asta

Programos pagalba galime sekti visus būsimus ir esamus klientus. Įvykus skambučiui sistema leidžia iškarto sukurti klientą, aprašyti jo pageidavimus ir kitą svarbią informaciją. Iš klientų gavome feedback‘ą apie tai jog nepamirštame net smulkiausių detalių ir tai yra dėka Hanna programos!

Alternative Text
Justinas

Hannos pagalba pagaliau visus kontaktus turime vienoje vietoje ir kiekvienas darbuotojas mato tik sau aktualius kontaktus. Taip pat sąskaitos išsiunčiamos klientams automatu, nereikia rūpintis dėl to patiems.

Alternative Text
Raminta

Su CRM sistema dirbame ne pirmą kartą, kai išbandėme Hanna supratome kokie paprasti gali būti kasdieniai procesai. Programa padeda planuoti laiką, neleidžia pamiršti darbų ir automatizuotos funkcijos sutaupo laiko. Įmonėje nebesiunčiame patys sąskaitų klientams, tai atlieka programa. Taip pat sutarčių ir dokumentų formavimas tapo paprastesnis, nes galime ne tik sukurti sutartį ir dokumentą kiekvienam klientui individualiai, bet ir pasirašyti elektroniniu parašu.

Alternative Text
Ieva

Prie Hanna sistemos įmonė priprato labai greitai. Sistema lengvai suprantama ir ją paprasta naudoti. Kalendoriaus integracijos pagalba nepaliekame neatliktų darbų, taipogi užduočių priminimai padeda nepamiršti net žemo prioriteto darbų. Projektų valdymas mūsų įmonėje yra labai svarbus. Hannoje prie projektų galime fiksuoti atliktus bei planuojamus darbus, sąskaitas, išlaidas ir daugybę kitų itin aktualių procesų.

Alternative Text
Gintaras

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas