Finansai ir buhalterija

Apskaitos paslaugų įmonėms ypatingai svarbus tikslumas, tvarkingi duomenys ir dokumentai. Hanna savo funkcionalumų dėka taps nepakeičiama pagalbininke tvarkant klientų buhalteriją ir personalo dokumentus.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Nustebinkite klientus paslaugų operatyvumu


Kodėl Jūsų bendrovei reikalinga Hanna?

Pagerinsite paslaugų kokybę

Buhalteris ar finansų specialistas asocijuojamas su tvarka ir užtikrintumu. Hanna padės išvengti žmogiškųjų klaidų bei pagreitinti klientų aptarnavimą.

Paspartinsite kasdienius procesus

Skaitmenizuotas sutarčių sudarymas bei jų elektroninis pasirašymas ir daugelio kitų rutininių darbų automatizavimas padės sutaupyti darbo laiko sąnaudas.

Išvengsite klaidų

Užduočių planavimas, jų atlikimo terminų sekimas bei klientų istorija padės išvengti praleistų detalių, pamestų dokumentų ar vėlavimų. Hanna padės užtikrinti profesionalų darbą.

Hanna funkcionalumai finansų sektoriaus įmonei


Atraskite Hanna galimybes

Klientų duomenų bazė

Hanna leidžia kaupti visą informaciją apie klientą bei matyti bendradarbiavimo istoriją.

Sukurkite kliento profilį bei matykite visas užduotis, projektus, sąskaitas, apmokėjimus, išlaidas, sutartis bei pastabas vienoje vietoje.

Archyvuokite visą bendravimo elektroniniais laiškais istoriją ir ją bet kada raskite kliento kortelėje.

Hanna CRM - 1 u003e 5

Sutarčių valdymas

Skaitmenizuotas su klientais sudarytų sutarčių registras - būtinybė kiekvienam verslui.

Hanna kaupiamas ir saugomas sutartis visada rasite greitai ir lengvai.

Suskirstykite sutartis pagal tipus ir funkcijas, sekite sutarčių galiojimo laiką bei sutartas ir aprašytas teikiamas paslaugas. 

Tiksli informacija

Projektų valdymas

Projektų modulyje galite projektui priskirti užduotis, objektus, skaičiuoti prie projekto sugaištą laiką, kurti etapus, įkelti failus bei ruošti sutartis, fiksuoti incidentus, priskirti sąskaitas ir išlaidas, netgi matyti visus el. laiškus, susijusius su projektu.

Be viso to, galite analizuoti projekto Gantt diagramą bei matyti bendrą visų projektų Gantt diagramą.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Įmonėje turime kelis pardavimų kanalus, tad Hanna CRM mums padėjo integruoti skirtingus departamentus siekiant geresnio klientų aptarnavimo. Svarbūs privalumai yra Mobilios stotelės funkcija ir integracija su el. Paštu. Taip pat, Hanna CRM klientų aptarnavimo skyrius yra visada atviras naujoms idėjoms dėl programos funkcionalumo. Jei iškyla problemų – jos būna labai greitai išsprendžiamos.

Alternative Text
Valentinas S.

Mes dirbame su Hanna CRM programa apskaitos įmonėje. Hanna CRM dėka visi darbuotojai turi aiškiai suformuotas užduotis, gali stebėti vieni kitų užimtumą, matyti, kurios užduotys buvo atliktos ir kiek laiko joms sugaišta, sekti artėjančius deadline‘us. Nuo tada, kai pradėjome naudoti Hanna CRM, neliko neužbaigtų arba pamirštų užduočių.

Alternative Text
Danielius S.

Labai patikima programa, kuri padeda mūsų įmonei valdyti užduotis ir projektus (stiprus privalumas - programoje yra Gantt diagrama!). Programoje puikiai išvystytas funkcionalumas, skirtas klientų aptarnavimui. Visumoje, programa labai intuityvi ir ją lengva naudoti

Alternative Text
Nijolė J.

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas