Finansai ir buhalterija

Apskaitos paslaugų įmonėms ypatingai svarbus tikslumas, tvarkingi duomenys ir dokumentai. Hanna savo funkcionalumų dėka taps nepakeičiama pagalbininke tvarkant klientų buhalteriją ir personalo dokumentus.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Nustebinkite klientus paslaugų operatyvumu


Kodėl Jūsų bendrovei reikalinga Hanna?

Pagerinsite paslaugų kokybę

Buhalteris ar finansų specialistas asocijuojamas su tvarka ir užtikrintumu. Hanna padės išvengti žmogiškųjų klaidų bei pagreitinti klientų aptarnavimą.

Paspartinsite kasdienius procesus

Skaitmenizuotas sutarčių sudarymas bei jų elektroninis pasirašymas ir daugelio kitų rutininių darbų automatizavimas padės sutaupyti darbo laiko sąnaudas.

Išvengsite klaidų

Užduočių planavimas, jų atlikimo terminų sekimas bei klientų istorija padės išvengti praleistų detalių, pamestų dokumentų ar vėlavimų. Hanna padės užtikrinti profesionalų darbą.

Hanna funkcionalumai finansų sektoriaus įmonei


Atraskite Hanna galimybes

Klientų duomenų bazė

Hanna leidžia kaupti visą informaciją apie klientą bei matyti bendradarbiavimo istoriją.

Sukurkite kliento profilį bei matykite visas užduotis, projektus, sąskaitas, apmokėjimus, išlaidas, sutartis bei pastabas vienoje vietoje.

Archyvuokite visą bendravimo elektroniniais laiškais istoriją ir ją bet kada raskite kliento kortelėje.

Hanna CRM - 1 u003e 5

Sutarčių valdymas

Skaitmenizuotas su klientais sudarytų sutarčių registras - būtinybė kiekvienam verslui.

Hanna kaupiamas ir saugomas sutartis visada rasite greitai ir lengvai.

Suskirstykite sutartis pagal tipus ir funkcijas, sekite sutarčių galiojimo laiką bei sutartas ir aprašytas teikiamas paslaugas. 

Tiksli informacija

Projektų valdymas

Projektų modulyje galite projektui priskirti užduotis, objektus, skaičiuoti prie projekto sugaištą laiką, kurti etapus, įkelti failus bei ruošti sutartis, fiksuoti incidentus, priskirti sąskaitas ir išlaidas, netgi matyti visus el. laiškus, susijusius su projektu.

Be viso to, galite analizuoti projekto Gantt diagramą bei matyti bendrą visų projektų Gantt diagramą.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Patikima ir automatizuota programa. Kanban, Gantt diagramos supaprastina procesus ir padeda laikytis užsibrėžto plano. Tikslų skaičiavimas padarė didelę pažangą mūsų įmonėje. Skaičiuojame bendrus ir individualius darbuotojų tikslus. Išaugo pardavimai, kontaktų sąrašas prasiplėtė su Hanna sistemos pagalba atliekame visas savo užduotis

Alternative Text
Asta

Programos pagalba galime sekti visus būsimus ir esamus klientus. Įvykus skambučiui sistema leidžia iškarto sukurti klientą, aprašyti jo pageidavimus ir kitą svarbią informaciją. Iš klientų gavome feedback‘ą apie tai jog nepamirštame net smulkiausių detalių ir tai yra dėka Hanna programos!

Alternative Text
Justinas

Hannos pagalba pagaliau visus kontaktus turime vienoje vietoje ir kiekvienas darbuotojas mato tik sau aktualius kontaktus. Taip pat sąskaitos išsiunčiamos klientams automatu, nereikia rūpintis dėl to patiems.

Alternative Text
Raminta

Su CRM sistema dirbame ne pirmą kartą, kai išbandėme Hanna supratome kokie paprasti gali būti kasdieniai procesai. Programa padeda planuoti laiką, neleidžia pamiršti darbų ir automatizuotos funkcijos sutaupo laiko. Įmonėje nebesiunčiame patys sąskaitų klientams, tai atlieka programa. Taip pat sutarčių ir dokumentų formavimas tapo paprastesnis, nes galime ne tik sukurti sutartį ir dokumentą kiekvienam klientui individualiai, bet ir pasirašyti elektroniniu parašu.

Alternative Text
Ieva

Prie Hanna sistemos įmonė priprato labai greitai. Sistema lengvai suprantama ir ją paprasta naudoti. Kalendoriaus integracijos pagalba nepaliekame neatliktų darbų, taipogi užduočių priminimai padeda nepamiršti net žemo prioriteto darbų. Projektų valdymas mūsų įmonėje yra labai svarbus. Hannoje prie projektų galime fiksuoti atliktus bei planuojamus darbus, sąskaitas, išlaidas ir daugybę kitų itin aktualių procesų.

Alternative Text
Gintaras

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas