Draudimo brokeriams

Kiekvienos verslo srities specifika reikalauja individualių procesų optimizavimo sprendimų. Draudimo brokeriams Hanna siūlo patogius būdus valdyti kliento duomenis bei sekti finansinius scenarijus.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Padidinkite darbo apimčių galimybes


Kokią pridėtinę vertę asistentė Hanna sukurs Jūsų verslui?

Nepraleisite terminų

Patogus sutarčių, pasiūlymų ir kitų dokumentų galiojimo laiko fiksavimas ir priminimai artėjant datai padės nepraleisti terminų ir išvengti vėlavimų. Klientai ir partneriai įvertins Jūsų atidumą.

Standartizuosite dokumentus

Hanna padės sukurti patogius šablonus sutartims ar komerciniams pasiūlymams. Taip sutaupysite laiko kurdami naujus dokumentus ir nepraleisite svarbių detalių.

Sutaupysite darbo laiką

Naudojantis funkcionalia Hanna skaitmenine duomenų baze visą reikiamą informaciją rasite itin greitai ir paprastai. Nebereikės gaišti laiko naršant skirtingose programose ar aplankuose.

Susipažinkite su Hanna funkcijomis


Nuo klientų duomenų bazės iki patogaus dokumentų formavimo

Klientų duomenų valdymas

Hanna leidžia kaupti visą informaciją apie klientą bei matyti bendradarbiavimo istoriją: skambučių suvestinę, susirašinėjimo elektroniniais laiškais istoriją.

Sukurkite kliento profilį bei matykite žinomus jo duomenis: draudžiamą turtą, galiojančias sutartis, mokėjimų istoriją ir kt.

Stebėkite klientų apyvartą, skolas bei mokėjimų istoriją.

Hanna CRM - 1 u003e 5

Finansinių rodiklių kontrolė

Kurkite savo finansinius tikslus periodais ir stebėkite kaip sekasi jų siekti.

Lyginkite klientų ar projektų profilių finansinius rodiklius tarpusavyje, analizuokite ieškodami efektyviausių sprendimų.

Fiksuokite rengiamus komercinius pasiūlymus, prognozuokite patvirtintų pasiūlymų pinigų srautus, analizuokite faktinius pinigų srautus.

Tiksli informacija

Sutarčių bazė

Formuokite pasiūlymus klientams, mygtuko paspaudimu išsiųskite juos tiesiai iš sistemos ir analizuokite, kurie pasiūlymai virto pardavimu.

Generuokite sutartis naudodami sutarčių šablonus ir sutarčių el. parašo funkciją greitam ir efektyviam sutarčių pasirašymui.

Formuokite sąskaitas, kurios automatiškai išsiunčiamos klientams.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Patikima ir automatizuota programa. Kanban, Gantt diagramos supaprastina procesus ir padeda laikytis užsibrėžto plano. Tikslų skaičiavimas padarė didelę pažangą mūsų įmonėje. Skaičiuojame bendrus ir individualius darbuotojų tikslus. Išaugo pardavimai, kontaktų sąrašas prasiplėtė su Hanna sistemos pagalba atliekame visas savo užduotis

Alternative Text
Asta

Programos pagalba galime sekti visus būsimus ir esamus klientus. Įvykus skambučiui sistema leidžia iškarto sukurti klientą, aprašyti jo pageidavimus ir kitą svarbią informaciją. Iš klientų gavome feedback‘ą apie tai jog nepamirštame net smulkiausių detalių ir tai yra dėka Hanna programos!

Alternative Text
Justinas

Hannos pagalba pagaliau visus kontaktus turime vienoje vietoje ir kiekvienas darbuotojas mato tik sau aktualius kontaktus. Taip pat sąskaitos išsiunčiamos klientams automatu, nereikia rūpintis dėl to patiems.

Alternative Text
Raminta

Su CRM sistema dirbame ne pirmą kartą, kai išbandėme Hanna supratome kokie paprasti gali būti kasdieniai procesai. Programa padeda planuoti laiką, neleidžia pamiršti darbų ir automatizuotos funkcijos sutaupo laiko. Įmonėje nebesiunčiame patys sąskaitų klientams, tai atlieka programa. Taip pat sutarčių ir dokumentų formavimas tapo paprastesnis, nes galime ne tik sukurti sutartį ir dokumentą kiekvienam klientui individualiai, bet ir pasirašyti elektroniniu parašu.

Alternative Text
Ieva

Prie Hanna sistemos įmonė priprato labai greitai. Sistema lengvai suprantama ir ją paprasta naudoti. Kalendoriaus integracijos pagalba nepaliekame neatliktų darbų, taipogi užduočių priminimai padeda nepamiršti net žemo prioriteto darbų. Projektų valdymas mūsų įmonėje yra labai svarbus. Hannoje prie projektų galime fiksuoti atliktus bei planuojamus darbus, sąskaitas, išlaidas ir daugybę kitų itin aktualių procesų.

Alternative Text
Gintaras

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas