Draudimo brokeriams

Kiekvienos verslo srities specifika reikalauja individualių procesų optimizavimo sprendimų. Draudimo brokeriams Hanna siūlo patogius būdus valdyti kliento duomenis bei sekti finansinius scenarijus.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Padidinkite darbo apimčių galimybes


Kokią pridėtinę vertę asistentė Hanna sukurs Jūsų verslui?

Nepraleisite terminų

Patogus sutarčių, pasiūlymų ir kitų dokumentų galiojimo laiko fiksavimas ir priminimai artėjant datai padės nepraleisti terminų ir išvengti vėlavimų. Klientai ir partneriai įvertins Jūsų atidumą.

Standartizuosite dokumentus

Hanna padės sukurti patogius šablonus sutartims ar komerciniams pasiūlymams. Taip sutaupysite laiko kurdami naujus dokumentus ir nepraleisite svarbių detalių.

Sutaupysite darbo laiką

Naudojantis funkcionalia Hanna skaitmenine duomenų baze visą reikiamą informaciją rasite itin greitai ir paprastai. Nebereikės gaišti laiko naršant skirtingose programose ar aplankuose.

Susipažinkite su Hanna funkcijomis


Nuo klientų duomenų bazės iki patogaus dokumentų formavimo

Klientų duomenų valdymas

Hanna leidžia kaupti visą informaciją apie klientą bei matyti bendradarbiavimo istoriją: skambučių suvestinę, susirašinėjimo elektroniniais laiškais istoriją.

Sukurkite kliento profilį bei matykite žinomus jo duomenis: draudžiamą turtą, galiojančias sutartis, mokėjimų istoriją ir kt.

Stebėkite klientų apyvartą, skolas bei mokėjimų istoriją.

Hanna CRM - 1 u003e 5

Finansinių rodiklių kontrolė

Kurkite savo finansinius tikslus periodais ir stebėkite kaip sekasi jų siekti.

Lyginkite klientų ar projektų profilių finansinius rodiklius tarpusavyje, analizuokite ieškodami efektyviausių sprendimų.

Fiksuokite rengiamus komercinius pasiūlymus, prognozuokite patvirtintų pasiūlymų pinigų srautus, analizuokite faktinius pinigų srautus.

Tiksli informacija

Sutarčių bazė

Formuokite pasiūlymus klientams, mygtuko paspaudimu išsiųskite juos tiesiai iš sistemos ir analizuokite, kurie pasiūlymai virto pardavimu.

Generuokite sutartis naudodami sutarčių šablonus ir sutarčių el. parašo funkciją greitam ir efektyviam sutarčių pasirašymui.

Formuokite sąskaitas, kurios automatiškai išsiunčiamos klientams.

Laiko taupymas

Mūsų klientų sėkmės istorijos


Sužinokite, kaip Hanna sprendimai padėjo tokioms įmonėms, kaip Jūsų, patogiau ir tvarkingiau valdyti savo procesus. Galbūt dar vieną sėkmės istoriją sukurkime kartu?

Įmonėje turime kelis pardavimų kanalus, tad Hanna CRM mums padėjo integruoti skirtingus departamentus siekiant geresnio klientų aptarnavimo. Svarbūs privalumai yra Mobilios stotelės funkcija ir integracija su el. Paštu. Taip pat, Hanna CRM klientų aptarnavimo skyrius yra visada atviras naujoms idėjoms dėl programos funkcionalumo. Jei iškyla problemų – jos būna labai greitai išsprendžiamos.

Alternative Text
Valentinas S.

Mes dirbame su Hanna CRM programa apskaitos įmonėje. Hanna CRM dėka visi darbuotojai turi aiškiai suformuotas užduotis, gali stebėti vieni kitų užimtumą, matyti, kurios užduotys buvo atliktos ir kiek laiko joms sugaišta, sekti artėjančius deadline‘us. Nuo tada, kai pradėjome naudoti Hanna CRM, neliko neužbaigtų arba pamirštų užduočių.

Alternative Text
Danielius S.

Labai patikima programa, kuri padeda mūsų įmonei valdyti užduotis ir projektus (stiprus privalumas - programoje yra Gantt diagrama!). Programoje puikiai išvystytas funkcionalumas, skirtas klientų aptarnavimui. Visumoje, programa labai intuityvi ir ją lengva naudoti

Alternative Text
Nijolė J.

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas