Projektų valdymo sistema

Patogesnis projektų valdymas

Hanna CRM projektų valdymas

Universalus funkcionalumas

Universalumas yra „Hanna CRM“ kūrėjų siekiamybė. Ne todėl kad sistema tinka visiems, o todėl, kad ji prisitaiko prie visų. Kodėl tai taip svarbu? Pastebėjome, kad sustabarėję procesai įmonėse dažnai stabdo pažangą, o mūsų tikslas yra ne stabdyti, o skatinti progresą. „Hanna CRM“ prisitaikys prie naujų įmonės tikslų ir veiklos sąlygų, todėl tai yra universali sistema.

Patogi vartotojo aplinka

Paprastą sistemą sukurti yra sudėtinga. Mes priėmėme šį iššūkį ir nors nebuvo lengva, „Hanna CRM“ yra tokia patogi ir aiški, kad ja gali naudotis net turintys minimalius įgūdžius . Patogus meniu ir vartotojui draugiška aplinka, individualizuotos darbo vietos sistemoje ir kiti privalumai. Kartais mažiau iš tikrųjų yra daugiau – išmėginkite „Hanna CRM“ ir tai suprasite.

Projektų valdymo sistemos nauda

Šiandien projektų valdymas be CRM sistemos sunkiai įsivaizduojamas. Pasirinkite patogią, greitai veikiančią ir apgalvotą sistemą – tokia yra „Hanna CRM“, kuri palengvins verslo proceus. Nuolatiniai patobulinimai, kuriuos diegiame atsižvelgdami į pokyčius verslo rinkoje, palengvins gyvenimą!

Įrankis, priemonė, programa – vadinkite kaip tik norite, tačiau puikiai suprojektuoto funkcionalumo nepakeis niekas. Jau nuo pirmųjų žingsnių su „Hanna CRM“ projektų valdymo sistema pasijusite tarsi savo „rogėse“. Aiškus išdėstymas, patogi darbo aplinka, debesų kompiuterija – viskas ko reikia ir dar daugiau yra pasiekiama bet kuriuo metu, bet kokioje vietoje. Įrenginys ir interneto ryšys nuo šiol yra vienintelės reikalingos darbo priemonės.

Kasdien prireikia atlikti daug darbinių užduočių, o laiko visada stinga. Bet „Hanna CRM“ projektų valdymo sistema suteikia galimybę viską apversti aukštyn kojomis. Net ir tokie paprasti sprendimai kaip greita informacijos paieška ar dokumentų šablonai kasdien sutaupo daugybę laiko. Geriau pasimėgaukite puodeliu karštos kavos, nes atokvėpiui dirbant su mūsų išmania sistema laiko tikrai liks.Kontaktų duomenų bazė

Norite būti rinkos lyderiu? Pradėkite nuo kontaktų. „Hanna CRM“ visus juo patogiai kaupsite ir rūšiuosite. Kuo didesnė auditorija, tuo didesnė sėkmė – nepamirškite nei vieno svarbaus kontakto. Užrašų knygelę galite pamesti, o vardą pamiršti, mūsų sistema nepames ir nepamirš nei vieno asmens – kiekvienas kontaktas jai vienodai svarbus.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM klientų valdymas

Projektų valdymas

Viskas, ko reikia šiuolaikiniam projektų vadovui, yra čia. Projektų valdymo modulis paremtas Ganto diagrama, todėl visiems aiškus ir pažįstamas . Čia projektų vadovas ir komanda gali bendrauti, skirti užduotis. Būtent čia priimami svarbiausi sprendimai, svarbūs projekto sėkmei.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM projektų valdymo sistema

Užduočių kontrolė

Kontrolė yra svarbi, tačiau ją vykdyti nemėgsta niekas. Laimei, dabar galite tai patikėti „Hanna CRM“. Sistema turi patogius nustatymus, tad nuo šiol automatiškai seksite terminus, gausite priminimus ir kt. O vadovai galės stebėti kiekvieno darbuotojo progresą. Pirmasis žingsnelis paaukštinimo link yra žengiamas čia!

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM užduočių valdymas

„Frontu“ integracija

„Hanna CRM“ yra moderni ir šiuolaikiška projektų valdymo programa, tad jos galimybes galite išplėsti integracijomis. Pavyzdžiui, „Frontu“ leis patogiau dirbti mobilioms komandoms ir susies jas su biure likusiais kolegomis. Nesvarbu, prireikti pagalbos, patarimo ar informacijos – viskas ranka pasiekiama „Hanna CRM“ programoje.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM integracija su Tasker Tools


Darbų planavimas

Įsivaizduokite interaktyvų kalendorių, kuriame telpa viskas: darbai, kontaktai, pastabos, informacija… Kam svajoti, jei mūsų IT inžinieriai tokį jau sukūrė? Jis yra „Hanna CRM“ projektų valdymo sistemos dalis, kurią puikiai vertina mūsų vartotojai.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM dienotvarkės planavimas

Klientų aptarnavimas

Greiti atsakymai, greitas problemų sprendimas ir sklandi komunikacija yra šių laikų must have. Ir tam, žinoma, reikia sistemos. Bet jei pasirinksite „Hanna CRM“ nereikės ieškoti papildomų sprendimų, nes klientų aptarnavimas yra viena iš standartinių funkcijų. Žvelkite paprasčiau ir atraskite daugiau naudos.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM klientų aptarnavimas

Potencialūs klientai

Aiškus vaizdas ir detalus darbų grafikas yra parengiamas per akimirksnį. Visi reikalingi kontaktai, bendravimo istorija – kai Jūsų projektų vadovai dirba su „Hanna CRM“ kiekvienas klientas jaučiasi puikiai, o bendravimas vyksta efektyviai. Geresni rezultatai per trumpesnį laiką, siekiamybė, kuria galite pasinaudoti.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM potencialūs klientai

Pardavimų organizavimas

Pardavimai generuoja pajamas, todėl šiam procesui sistemoje skyrėme itin daug dėmesio. Su „Hanna CRM“ sistema lengviau pasirūpinsite, kad Jūsų prekės ir paslaugos atsidurtų tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. O planuojant neprireiks burti iš kavos tirščių – vos keli paspaudimai ir ataskaitos bei prognozės jau prieš Jūsų akis.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM pardavimų valdymas


Sutarčių kontrolė

Sutartys visada yra svarbios, tad mūsų komanda pasirūpino tinkama erdve joms saugoti. Archyvavimo, automatinio priminimo, terminų kontrolės ir kitos funkcijos leis nesukti galvos ir niekada nevėluoti pratęsti sutartį.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM sutarčių registras

Informacijos paieška

Būtų gerai rasti reikalingą informaciją spustelėjus mygtuką? Tikrai taip ir tai įmanoma. „Hanna CRM“ visa informacija yra randama pagal įvairius kriterijus. Sumani paieška – sklandesnis darbo procesas, todėl kurdama sistemą mūsų komanda atkreipė dėmesį net į mažus dalykus.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM informacijos paieška ir filravimas

Teisių valdymas

Priskirkite arba sujunkite teises, keiskite darbuotojo atsakomybes ir nevaržykite progreso. „Hanna CRM“ sistema sukurta taip, kad prisitaikytų prie Jūsų verslo poreikių ir pokyčių, tad Jūs neturite taikytis prie sistemos.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM naudotojų teisių kontrolė

Kaip įsigyti projektų valdymo sistemą?

Leiskite savo verslui jau šiandien pradėti augti ir suteikite augimui pagreičio. „Hanna CRM“ kainodara yra lanksti ir paprasta. Sistemos nuoma leidžia pasirinkti Jūsų verslui tinkamiausią apimtį. Pamirškite nepamatuotas investicijas ir atraskite sistemos naudą ir efektyvumą, kuris, leis sutaupyti.

Ar gali geri dalykai nereikalauti didelių išlaidų? Taip, gali, – sakome mes. Mūsų komandos siekis buvo sukurti patogią, universalią ir prisitaikančią prie vartotojų poreikių sistemą, kuri būtų prieinama visiems už optimalią kainą. Ir nė kiek nesikuklindami turime pripažinti, kad mums pavyko.

Naudodami „Hanna CRM“ mokėsite tik „darbo vietos“ kaina. Taigi, kiek vartotojų, tiek ir išlaidų. Aišku kaip du kart du. Ir jokios papildomos įrangos – tegyvuoja debesų kompiuterijos technologijos!

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas