CRM programa

Kokybiškesnis klientų aptarnavimas

Hanna CRM programa

Įmonės procesų kontrolė

CRM programa leis pasijusti tikru vadovu, nes įgalina visų verslo procesų valdymą. Procesai, ištekliai, sprendimų priėmimas – vos keli spustelėjimai ir darbas jau atliktas. Taupykite savo laiką ir panaudokite gebėjimus būtent ten, kur jie iš tikrųjų svarbūs: CRM atveria ne tik verslo, bet ir darbuotojų potencialą. Dirbkite efektyviai ir sumaniai – juk taip daug smagiau!

Aktualūs ir tikslūs duomenys

Tą jausmą, kai reikalingos informacijos nėra po ranka žino kiekvienas. Bet naudodami CRM galėsite tai pamiršti. Sistema surinks ir surūšiuos duomenis taip, kaip reikia – tik pateikite jai užklausą. Tad daugiau neprireiks jokių būrimų iš kavos tirščių, o pamatuoti ir realios situacijos analize paremti sprendimai netruks atsipirkti.

CRM sistemos galimybės

Ten, kur slypi kokybė, yra Jūsų verslo sėkmė. Kiekvienas klientas mėgsta dėmesį ir kokybišką aptarnavimą, o CRM programa leis parodyti klientams, kaip juos vertinate. Efektyviam ryšių su klientais valdymui reikalingi duomenys yra lengvai pasiekiami, o bet kokios problemos sprendžiamos greitai ir patogiai. Suteikite savo klientams ne tik prekes bei paslaugas, bet ir pagalbą sprendžiant nesklandumus ar ieškant papildomos informacijos. CRM programa yra saitas, užtikrinantis efektyvią Jūsų klientų ir darbuotojų komunikaciją.

Jei paklausite, ką gali CRM sistema, atsakysime, kad ji gali viską! Taip, galimybės yra tiesiog neribotos, o kokį gabalą pyrago atsipjausite, priklausys nuo integracijos. Logistika, rinkodara, projektų valdymas, aktyvūs pardavimai, finansai – CRM suteikia naudą visose srityse. Mūsų siūloma „Hanna CRM“ yra universali ir tinka bet kokios srities verslo kasdieniams procesams, o esant poreikiui, sukursime ir papildomus funkcionalumus. Drąsiai ženkite į ateitį, skaitmenizuokite savo verslą ir visada būkite žingsniu priekyje.

Susipažinkite su „Hanna CRM“ sistemos funkcionalumu!Kontaktų duomenų bazė

Esamų ir potencialių įmonės klientų duomenų bazė. Rekvizitai, kontaktiniai duomenys, bendravimo istorija ir kitos pastabos – viską, ko tik prireiks rasite lengvai ir greitai. O kontaktų rūšiavimas ir segmentavimas bus naudingas tokioms sritims kaip komunikacija ar rinkodara.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM kontaktų valdymas

Klientų aptarnavimas

Klientai mėgsta dėmesį ir sunkiai atleidžia klaidas, todėl daugiau nebeklyskite. Hanna CRM sistema yra patogi sąsaja tarp klientų ir įmonės darbuotojų. Trūksta informacijos, iškilo nesklandumų ar reikia atsižvelgti į individualius poreikius? Ne bėda, sistema greitai priims užklausą ir informuos atsakingus darbuotojus. Visada pasitikite klientus su šypsena!

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM klientų aptarnavimas

Užduočių kontrolė

Efektyvi vidinė komunikacija labai svarbi geram mikroklimatui ir didelių siekių įgyvendinimui. Pasirūpinkite savo darbuotojais ir suteikite jiems galimybę gauti ir deleguoti užduotis. Sistema sukurta taip, kad joje komunikuoti greita ir patogu būtų tiek vadovams, tiek įvairių grandžių darbuotojams.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM užduočių valdymas

Darbų planavimas

Kai žinai, ką darai, viskas sekasi daug geriau. Dėl šios priežasties svarbu planuoti, nors tai dažnai yra gana sudėtinga. Dienotvarkės modulį sukūrėme taip, kad čia būtų galima daryti pakeitimus, savo planus susieti su kolegomis iš bendrų projektų ir, esant reikalui, juos automatiškai informuoti apie pasikeitimus ar pakviesti į susitikimą. Taip patogu planuoti, kad neplanuoti tiesiog neįmanoma.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM darbų planavimas


Sutarčių kontrolė

Sutartys – be jų versle nei žingsnio, tad sekti terminus, saugoti ir atlikti kitus veiksmus užima daug pastangų. Būtų šaunu, jei viską būtų galima atlikti lengviau? Mes manome taip pat, todėl sutarčių valdymui yra skirtas specialus modulis. Čia patogiai archyvuosite visus dokumentus, galėsite atlikti pakeitimus ir derinimą, o automatiniai priminimai leis sekti svarbius terminus be papildomų pastangų.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM sutarčių valdymas

Informacijos paieška

Šaunu, kai reikalinga informacija visada yra po ranka. Su „Hanna CRM“ taip ir bus, nes mūsų komanda tokiai funkcijai kaip paieška skyrė daug dėmesio. Specialūs kriterijų filtrai, kontekstinė paieška – visa tai sukurta tam, kad rastumėte būtent tai, ko ieškote. Greitai ir patogiai.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM informacijos paieška

Teisių valdymas

Viena sistema – visiems darbuotojams. Tokia buvo pradinė koncepcija, kurią išplėtojome kurdami „Hanna CRM“ sistemos sprendimus. Šiandien sistema tinka įvairiems įmonės darbuotojams, o funkcijų ir informacijos aktualumą užtikrina teisių rolės. Nesiblaškykite ir rinkitės patikrintus bei universalius sprendimus, kurie leidžia drąsiai priimti iššūkius.

Išbandyti nemokamai

Hanna CRM naudotojų teisių valdymas

CRM programos kaina ir diegimas

Norite didesnių verslo apsukų? Mūsų inžinieriai tuo pasirūpino: jie ilgai suko galvas tam, kad sukurtų „Hanna CRM“ sistemą tokią, kokia ji yra šiandien. Savo darbu siekėme sudėtingo tikslo: lengvai valdomos ir funkcionalios sistemos už kiekvienam verslui prieinamą kainą. Daugybė privalumų, universalumas ir futuristinis funkcionalumas leis jau šiandien pradėti veikti taip, kaip konkurentai tai darys tik ateityje.

„Hanna CRM“ programos kaina yra optimali, todėl sistema gali naudotis visi: nuo amatininko iki organizacijos vadovo. Kainodara paprasta ir lanksti: kiek naudojate, tiek ir mokate. Sistemos nuoma suteikia visus privalumus, o mokestis taikomas tik už naudojamų darbo vietų skaičių. Sąžininga ir padeda sutaupyti, ar ne?

Paprastas diegimas buvo vienas iš kūrėjų tikslų ir „Hanna CRM“ jį tikrai išpildė. Iš tikrųjų mūsų sistemos diegimas – tai jokio diegimo. Pamirškite papildomą įrangą ar sudėtingas procedūras. Vartotojams tereikia prisijungti, o tai jie gali padaryti bet kokiu įrenginiu ir iš bet kurios vietos, kurioje yra interneto ryšys. Paprasta kaip du kart du!

Nelaukite rytojaus ir pasinaudokite galimybe perkelti savo verslą į aukštesnį lygmenį jau šiandien.

Pasiruošę pradėti? Pamatykite, kaip pradžia atrodo Hanna verslo valdymo sistemoje


Išbandykite Hanna

Kainodara

Hanna verslo valdymo sistemos kainodara pagrįsta mėnesinės prenumeratos principu ir priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Viskas paprasta ir skaidru.


Pamatykite kainas