FinancesOnline nominavo Hanna CRM viena iš intuityviausių programų

FinancesOnline nominavo Hanna CRM viena iš intuityviausių programų

CRM programa yra neįkainojama pagalba verslo, klientų bei kasdienių užduočių valdyme. Kaip bebūtų, užuot palengvinusios kasdienių darbų eigą, kai kurios programos tampa tikru iššūkiu vartotojui diegimo metu. Hanna CRM sistema buvo sukurta atsižvelgiant į galimą darbuotojų pasipriešinimą ir pritaikyta, kad kiekvienam naudotojui būtų kuo greičiau suprantama. Hanna CRM programa buvo įvertinta ir gavo apdovanojimą už maloniausią vartotojo patirtį programos naudojimo metu.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

FinancesOnline, patikimiausia programinės įrangos vertinimo platforma, nominavo Hanna CRM sistemą dviems apdovanojimams – Rising Star ir Premium Usability. Pasak apžvalgininko, Hanna CRM programa yra nepaprastai intuityvi, aiški ir vizualiai patraukli – net ir mažiausiai technologijomis besidomintis darbuotojas lengvai supras, kaip dirbti su šia sistema.

Pasak FinancesOnline verslo sistemų ekspertų, Hanna CRM taip pat pagerins Jūsų klientų aptarnavimo kokybę – integracijos su el. paštu dėka, turėsite galimybę užfiksuoti kiekvieną potencialų klientą bei palaikyti stipresnį ryšį su esamais klientais.

Ekspertų platforma taip pat išskyrė Hanna CRM privalumą dėl esamų integracijų su kitomis programomis. Viena iš pagrindinių integracijų yra realizuota su Tasker programa – dėka programų apjungimo, darbuotojai gali lengvai valdyti užduotis mobiliajame telefone nebūdami darbo vietoje. Hanna CRM taip pat yra integruota su IMAP, Google Calendar, Zapier, 3CX. Dar daugiau, Hanna CRM gali būti integruota su bet kuria kita sistema, kadangi programos funkcijos gali būti suprogramuotos individualiai pagal Jūsų poreikius.

Hanna CRM programa yra nuolatos tobulinama tam, kad užtikrintų kuo malonesnę vartotojo patirtį. Išmėginkite patys ir užsiregistruokite nemokamai 30 dienų bandomajai versijai. Norėdami skaityti visą Hanna CRM programos apžvalgą, eikite į FinancesOnline, čia rasite ir Hanna CRM palyginimus su kitomis programomis.