Kiek iš tikrųjų kainuoja nemokamos VVS sistemos?

Kiek iš tikrųjų kainuoja nemokamos VVS sistemos?

Viena sena patarlė byloja, kad nemokamas sūris būna tik pelėkautuose. Bet ar iš tikrųjų? Juk internete tiek daug nemokamų VVS sistemų, o atsiliepimai apie jas, rodos, tikrai geri. Žinoma, kiekvienas turi galimybę rinktis laisvai ir kai kuriais atvejais nemokamos verslo valdymo sistemos yra tikrai puikus pasirinkimas, tačiau taip nutinka retai.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Jei vertinate savo verslą ir klientus, netaupykite jų sąskaita, nes galiausiai už viską teks mokėti keletą kartų brangiau. Nėra nieko blogo norėti sutaupyti, tačiau nemokamos verslo valdymo sistemos gali padaryti daugiau žalos negu naudos. Ir visų pirma kalbame apie iššvaistytą laiką, per kurį kokybiška VVS gali pagerinti veiklos rezultatus.

Nemokamos VVS problemos

Interneto svetainėse nemokamų VVS kūrėjai žada viską nuo saulės iki mėnulio, tačiau netruksite įsitikinti, kad tikrai naudingos funkcijos sistemoje bus apmokestintos ir dažniausiai už jas mokėti teks brangiau, nei renkantis verslo valdymo sistemos nuomą (mokamą VVS).

Tarkime, už reikalingas funkcijas sutiksite susimokėti ir toliau naudositės nemokama VVS siekdami sutaupyti. Tačiau ar tokia sistema tikrai galima pasikliauti? Duomenų apsauga yra viena didžiausių problemų nemokamose VVS, kurios be pajamų iš papildomų funkcijų dažnai siekia užsidirbti ir iš reklamos, tad dalį duomenų neišvengiamai atskleidžia reklamdaviams.

Be to, nemokamose versijose dirbti nėra patogu, negalima kontroliuoti darbalaukio išdėstymo – tai papildomai apmokestinama funkcija. Paradoksalu, bet tokios sistemos turi daug vartotojų, o nutikus problemai jų aptarnavimo skyrių, kaip tyčia, taip pat ištinka krachas. Taip pat nutinka ir su atsarginėmis duomenų kopijomis, o praradus duomenis labai sunku vėl motyvuoti darbuotojus pasitikėti verslo valdymo sistema, net jei antrą kartą ir pasirinksite patikimą jos tiekėją.

Kiek mokate, tiek ir gaunate

Įspūdis, kad nemokamos VVS padės sutaupyti, yra tik iliuzija. Iš tikrųjų už visas normaliam darbui užtikrinti reikalingas funkcijas teks mokėti. Taip, galima rinktis įvairius planus, o sumos tikrai nėra didelės, tačiau viską susumavus daug pigiau yra nuomotis patikimo tiekėjo sukurtą VVS. Ir viskas slypi ne tik kainoje: mokamos verslo valdymo sistemos turi daugybę privalumų, jau nekalbant apie visas reikalingas funkcijas ir universalumą.

Be to, kiekvienai šiuolaikinei sistemai yra svarbi duomenų apsauga bei klientų aptarnavimas ir sistemos palaikymas. Tai užtikrina, kad sistema veiks be priekaištų, o gedimui įvykus duomenys išliks saugūs ir galės būti atkurti. Iškilus klausimams ar neaiškumams, darbuotojai galės pasikonsultuoti su sistemos priežiūros komanda ir išspręsti triktis, o taip pat laiku atkeliaus visi sistemos atnaujinimai.