Debesijos technologijos ir verslo valdymo sistemos

Debesijos technologijos ir verslo valdymo sistemos

Viena iš pagrindinių modernių verslo valdymo sistemų tendencijų yra debesijos technologijos naudojimas. Tai suteikia daugybę privalumų, tokių kaip mobilumo plėtra ir universalesnis pritaikymas. Nepaisant to, vis dar kyla daugybė abejonių, kurias trumpai apžvelgsime ir išsklaidysime mitus, nes pasirinkdami verslo valdymo sistemą su debesijos technologija visada būsite žingsniu priekyje.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Kur yra duomenys?

Visi nori, kad duomenys būtų lengvai ir greitai pasiekiami, tačiau kartu siekia užtikrinti jų saugumą ir patikimumą. Debesijos naudojimas programiniu požiūriu apima daugybę sudėtingų programinių sprendimų, kurie yra skirti šiems tikslams pasiekti. Tikslią duomenų saugojimo vietą ir taikomus apsaugos metodus atskleis sistemos diegėjas, tačiau debesijos naudojimas savaime nereiškia mažesnio duomenų saugumo. Tai svarbu žinoti visai komandai – pasirinkus patikimą sistemą duomenys bus saugomi tarsi po „devyniais užraktais“.

Ar sistema veiks, jei nėra interneto ryšio?

Tokios verslo valdymo sistemos yra lengvai ir greitai pasiekiamos naršyklės pagalba. Tai labai optimalu, nes interneto ryšys mus supa kiekviename žingsnyje. Jei vis dėlto nutiktų tokių situacijų, kai ryšys yra nepasiekiamas, sistema galima naudotis offline režimu – tai reiškia, kad naršyklėje esantys duomenys bus pasiekiami, tačiau neveiks sistemos funkcijos.

Mažai kontrolės

Tai neapibrėžtumas, kurį debesijos technologijos sukelia dėl žinių trūkumo. Daugelis mano, kad jei nėra „fizinės“ sistemos kompiuteryje, nėra ir jos kontrolės. Vis dėlto tai nėra pagrįsta baimė, nes visa verslo valdymo sistemos infrastruktūra yra visiškai valdoma vartotojų (priklausomai nuo suteiktų teisių). Be to, sistemos palaikymo ir aptarnavimo darbai yra vykdomi nuolat, o tai užtikrina, kad darbas visada vyktų sklandžiai ir be trikčių.

Ar duomenys gali dingti?

Debesijos technologijos naudojimas savo esme prilygsta tradicinei programinei įrangai kompiuteryje, todėl jei nutiktų taip (nors tai yra mažai tikėtina), kad duomenys būtų prarasti, yra daromos atsarginės kopijos. Ir dar daugiau: atsakingi diegėjai taip pat pasirūpins ir atsarginių kopijų atsarginėmis kopijomis, tad galite būti ramūs – verslas nepraras duomenų ir visada galės veikti kaip įprasta, nepriklausomai nuo galimų trikčių.

Nepasitikėjimas debesimi

Vis dar yra nemažai žmonių, kurie nepasitiki debesijos technologijomis, tačiau tiksliai negali įvardinti šio nepasitikėjimo kilmės. Verslo valdymo sistemos atveju geriausia yra išmėginti privalumus, kuriuos debesija suteikia ir nuomonė netruks pasikeisti. Kalbant apie diegimo etapą, yra būtina atsakyti į įmonės darbuotojams kylančius klausimus išsamiai ir aiškiai, nes tik pasitikėdami sistema jie galės efektyviai įsitraukti į darbą ir pasiekti geriausių rezultatų.