Verslo valdymo sistemos nuoma: įsipareigojimas be pasekmių

Verslo valdymo sistemos nuoma: įsipareigojimas be pasekmių

Daugelis verslo atstovų vis dar laužo galvą, kurį verslo valdymo sistemos (VVS) naudojimo modelį pasirinkti: pirkti ar nuomotis? Nors tokių sistemų nuoma labai populiarėja, vis dar yra manančių, kad tai – prastas pasirinkimas. Vyrauja keletas mitų, kuriais visiškai nėra pagrindo tikėti.

Išbandykite Hanna Pamatykite kainas

Alternative Text

Verslo valdymo sistemų nuoma ir mitai

Nuomojamos sistemos pigios, nes prastos. Tai labai dažna nuomonė, kuri neturi pagrindo. Iš tikrųjų VVS nuoma nėra pigi, tiesiog mokama už konkretų darbo vietų skaičių – taip optimaliai panaudojami resursai ir vartotojai moka tik už tas paslaugas, kurios yra reikalingos.

Nuoma sumažina saugumą. Absoliuti dauguma nuomojamų VVS veikia online režimu ir yra pasiekiamos per interneto naršyklę, todėl gali pasirodyti, kad čia saugumo yra mažiau. Vis dėlto tokios sistemos, priešingai, yra netgi saugesnės. Čia veikia įvairūs apsaugos mechanizmai, pavyzdžiui, prisijungimų kontrolė, atsarginės duomenų kopijos ir kt.

Nuomojamos sistemos arba tinka, arba ne. Iš tikrųjų tai priklauso nuo paslaugos teikėjo, tačiau nuolat plėtojamos ir vystomos VVS gali būti pritaikomos prie kliento poreikių. Dar daugiau, yra net ir galimybių nuomoti sistemą, kurios funkcionalumas keičiamas pritaikant individualiai situacijai.

Verslo valdymo sistema be įsipareigojimų

VVS nuoma suteikia laisvę rinktis ir tai labai svarbu. Galite išmėginti keletą sistemų, atrasti geriausią paslaugos teikėją ir funkcionalumus. Renkantis nuomą nereikia investuoti milžiniškų sumų ir ilgai laukti, kol tokia investicija atsipirks – verslo valdymo sistemos nuoma be jokių įsipareigojimų leidžia jau šiandien pakylėti savo verslą į aukštesnį lygmenį.

Kai sistemos yra perkamos, prireikia nemažai laiko, kol įvyksta visi jų kūrimo procesai. Visų pirma, analizuojama pati organizacija, tada atliekami programavimo darbai, testavimas, dažnai pirkėjai pageidauja ir tam tikrų duomenų importavimo, o kai tokia sistema niekada nebuvo naudota, tai be abejo, užtrunka. Trumpai tariant taip švaistomas ne tik laikas, bet ir finansiniai ištekliai. O galiausiai, kai realus darbas su sistema prasideda, praktika rodo, dar „išlenda“ įvairių klausimų ir problemų.

Verslo valdymo sistemos nuoma apsaugo nuo tokių situacijų ir didelių išlaidų poreikio. Galima išsinuomoti sistemą ir nedelsiant pradėti darbą, todėl pereinamasis laikotarpis yra greitas ir sklandus.

Iš tikrųjų verslo valdymo sistemos nuoma nusileidžia tik vienu atveju – kai sistemos reikia labai didelei organizacijai. Tokiu atveju kurti nuosavą sistemą apsimoka, nes reikalinga ilgalaikė ir stabili infrastruktūra, kurios išlaikymas nesudarytų papildomų kaštų. Vis dėlto tai tik finansinis, o ne funkcionalumo ar duomenų saugumo sprendimas, todėl gana dažnai net ir itin didelės organizacijos renkasi VVS nuomą kaip lankstesnį prioritetą.